Stabilizator / Orteza...

Wśród szerokiego asortymentu ortopedycznego sklepu...

Stabilizator / Orteza...

Sklep medyczny MEDICO24, oferuje prawdopodobnie...

Stabilizator / Orteza...

W zależności od zapotrzebowania, tzn. jak bardzo uraz w...

Stabilizator / Orteza...

Medico24 to sklep ortopedyczny, w którym oferujemy...

Stabilizator / Orteza...

Niezwykle często zdarzają się kontuzje stawu skokowego....

Stabilizator / Orteza...

Poprzez niewystarczającą dawkę ruchu, złe nawyki i...

Stabilizator / Orteza...

Kołnierz ortopedyczny, czyli rodzaj ortezy na szyję,...

Pasy pachwinowe,...

Pasy pachwinowe, pasy brzuszne, czy jak mawiają pacjenci...

Aktywne filtry

ORTEZY I STABILIZATORY

Jedną z najważniejszych specjalności lekarskich, która pozwala na trafne rozpoznawanie urazów i dobór odpowiedniej terapii jest ortopedia. Jej zakres obejmuje wszystkie schorzenia, które mają związek z narządem ruchu: kośćmi, mięśniami, stawami oraz więzadłami. Diagnostyka i leczenie chorób ortopedycznych wymagają nie tylko wiedzy, ale również stosowania odpowiedniego sprzętu, który zapobiegnie pogłębianiu się schorzenia i wspierać będzie pacjenta w trakcie powrotu do pełnej sprawności.

W ofercie naszego sklepu medycznego znajdą Państwo najpotrzebniejszy sprzęt ortopedyczny, pochodzący od renomowanych producentów. Posiadamy między innymi gorsety stabilizujące, ortezy, kołnierze szyjne oraz pasy pachwinowe. Gwarantujemy, że nasze propozycje będą nieocenionym wsparciem w czasie udzielania pomocy oraz opieki nad pacjentami z urazami.

Czytaj więcej

Sprzęt ortopedyczny - profesjonalny sklep internetowy Medico24

Sprzęt ortopedyczny znajdujący się w ofercie naszego sklepu jest zróżnicowany. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tego rodzaju akcesoria muszą być nie tylko dobrze dopasowane do danego urazu, ale także części ciała i pacjenta. Z tego powodu stworzyliśmy kategorię zawierającą różne ortezy, kołnierze szyjne czy majtki przepuklinowe. W każdym przypadku na Klienta czeka wysoka jakość. Oferowane produkty są tworzone z bezpiecznych materiałów, które ograniczają do minimum ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej czy powstania odleżyn etc. Współpracujemy zarówno z placówkami medycznymi, gabinetami rehabilitacyjnymi oraz klientami indywidualnymi.

Majtki przepuklinowe są szczególnie wymagającymi akcesoriami. Tego rodzaju sprzęt ortopedyczny zapewnia bezpieczeństwo w okolicach wrażliwych części intymnych, dlatego wszystkie modele są wykonane z oddychającego i przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu zapewnią pacjentom pełen komfort.

Sprzęt ortopedyczny znajdujący się w tej kategorii w wielu przypadkach jest regulowany, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania jednego akcesorium w przypadku różnych potrzeb. Dzięki temu chętnie sięgają po niego osoby zaopatrujące wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. Nie bez powodu nasz sprzęt ortopedyczny otrzymuje pochlebne opinie. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, a także bezpieczeństwo pacjentów.

Potrzebują się Państwo zaopatrzyć w kołnierz szyjny, sprzęt ortopedyczny, majtki przepuklinowe czy innego rodzaju akcesoria rehabilitacyjne? W każdym przypadku pomożemy. Oferujemy również profesjonalne doradztwo, ponieważ na przestrzeni lat doskonale poznaliśmy branżę, a także potrzeby pacjentów. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zamówienia realizujemy szybko i odpowiednio je zabezpieczamy na czas transportu. Proponujemy także atrakcyjne ceny.

Wysokiej klasy sprzęt ortopedyczny - sklep internetowy Medico24!

Sklep Ortopedyczny Medico24.pl ✔ Ortezy, Stabilizatory, Gorsety

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło