Aktywne filtry

Stabilizator / Orteza Łokcia

Wśród szerokiego asortymentu ortopedycznego sklepu MEDICO24, oferujemy stabilizatory i ortezy stawu łokciowego. W zależności od zapotrzebowania, tzn. czy mamy do czynienia jedynie z urazem łokcia, czy jego większą kontuzją, powinniśmy zastosować stabilizator stawu łokciowego lub ortezę - w tym drugim wypadku. W przypadku niewielkich urazów wystarczy wybrać stabilizator łokcia, który pomoże wyleczyć nasz staw, zapobiegnie dodatkowym mikro-urazom w obrębie tkanek oraz zapaleniom i pozwoli bardzo szybko wrócić do formy.

Jeżeli kontuzja jest poważna i jesteś skazany na ortezę stawu łokciowego, proponujemy innowacyjne ortezy ortopedyczne z listy jak niżej. Są to produkty medyczne wyprodukowane wg najbardziej restrykcyjnych niemieckich standardów, bez jakichkolwiek oszczędności na materiale i formie danej ortezy. Zapewnij sobie jak najlepsze warunki aby móc wrócić jak najprędzej do formy. Jeśli nie jesteś pewien czy wybrać stabilizator czy ortezę skontaktuj się z nami, bądź ze swoim lekarzem prowadzącym. Tak czy inaczej w obu wypadkach pomożesz sobie w znaczny sposób.

Wart mieć na uwadze, że stabilizatory łokcia można traktować prewencyjnie, jeśli nasz staw jest przeciążony i czujemy, że trzeba dać mu się zregenerować. Jest to doskonała pomoc ortopedyczna po przebytym zabiegu, drobnym urazie, upadku.

Medico24.pl - Stabilizatory i Ortezy Stawu Łokciowego + Uczciwe Ceny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło