Aktywne filtry

Stojaki na kroplówki

Stojaki do kroplówek to niezbędny element wyposażenia medycznego, który znajduje zastosowanie w gabinetach lekarskich, zabiegowych oraz salach szpitalnych. Służą one przede wszystkim do zawieszania butelek oraz worków z płynami z kroplówką. Umieszczenie ich na odpowiedniej wysokości umożliwia grawitacyjną infuzję, czyli usprawnia podanie płynnego medykamentu pacjentowi. Zawieszane butelki wykonane z tworzyw sztucznych posiadają wbudowany hak, co umożliwia ich zawieszenie na stojaku. W przypadku butelek szklanych stojak na kroplówkę powinien być wyposażony w zawieszany koszyczek.

Czytaj więcej

Stojaki na kroplówki – budowa i zastosowanie

Stojaki przeznaczone do kroplówek posiadają najczęściej regulowaną wysokość. Możliwość ich składania jest także przydatna przy mobilnym podaniu infuzji poza placówką medyczną, na przykład przy transporcie w karetkach. Stojaki na kroplówki na kółkach umożliwiają także przemieszczanie statywu w różne miejsca w placówkach medycznych, głównie w salach szpitalach, w zależności od liczby pacjentów i zapotrzebowania. Wiele modeli posiada także podwieszany kubek na zgromadzone skropliny, w którym można przechowywać także zużywalne materiały medyczne. Statywy na kółkach, poza podtrzymywaniem kroplówek, mogą być także wykorzystywane jako stojaki na asortyment medyczny.

Nasza oferta stojaków na kroplówki

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne stojaki oraz wieszaki na kroplówkę w przystępnej cenie, które są praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Wszystkie dostępne modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, których powierzchnię można łatwo dezynfekować i sterylizować, aby utrzymać je w nienagannej czystości w każdych warunkach. Ich solidna konstrukcja to gwarancja wysokiej trwałości, ale także odporności na działanie środków chemicznych, wilgoci, promieniowania UV i korozji. Powierzchnia lakierowana proszkowo przekłada się z kolei na estetykę każdego statywu na kroplówkę.

W naszym asortymencie znajdą Państwo stojaki w różnych wariantach z dowolną liczbą zaczepowych uchwytów na kroplówkę. Każdy z modeli jest wyposażony w pięcionogi jezdne, które sprawiają, że są one odpowiednio stabilne i bezpieczne, a ich przemieszczanie jest bezproblemowe. Wysokość każdego stojaka na kroplówkę na kółkach można wygodnie regulować za pomocą chromowanego wysięgnika, aby dopasować go do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Wszystkie nasze produkty cieszą się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych stojaków na kroplówki na stronie sklepu.

Stojaki na kroplówki - Najlepsze ceny i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło