Aktywne filtry

Stabilizator / Orteza Stawu Skokowego

Niezwykle często zdarzają się kontuzje stawu skokowego. Urazu tkanek "kostki" możemy doznać podczas uprawiania sportu, ale także w codziennym wykonywaniu czynności, ponieważ jest to miejsce narażone szczególnie na obciążenia codziennych obowiązków. Na szczęście wśród szerokiego asortymentu sklepu medycznego MEDICO24, oferujemy stabilizatory i ortezy stawu skokowego, które pomogą na wszelkie urazy związane z urazami popularnej "kostki".

W zależności od zapotrzebowania - czy spotkamy się jedynie z urazem kostki, czy jej większą kontuzją, powinniśmy zastosować stabilizator stawu skokowego lub ortezę - w tym drugim przypadku. Bardzo często, jeśli nie doszło do złamania, naderwania czy innego większego uszkodzenia stawu skokowego, a mamy do czynienia z lekkim skręceniem czy nadwyrężeniem - wystarczy wybrać stabilizator, który wspomoże stabilizację i pomoże wyleczyć nasz staw, zapobiegając dodatkowym mikro-urazom w obrębie tkanek oraz zapaleniom.

Jeżeli kontuzja jest poważna, samodzielne chodzenie na daną kończynę nie jest możliwe - jesteś skazany na ortezę stawu skokowego. Wówczas proponujemy innowacyjne ortezy ortopedyczne z listy którą widać niżej. Są to produkty medyczne wyprodukowane wg najbardziej restrykcyjnych standardów, z zastosowaniem właściwych materiałów bez jakiegokolwiek oszczędzania. Stabilizator, czy orteza stawu skokowego jest produktem medycznym od którego zależy wyleczenie bardzo ważnego narządu ruchu, toteż nie ma tu miejsca na produkcyjne kompromisy.

Medico24.pl - Stabilizatory Ortezy Stawu Skokowego (kostki) ✔ HIT Ceny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło