.

Promocja

Aktywne filtry

549,00 zł
799,00 zł
629,00 zł

Lampy fotovita są wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EEC i są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych. Deklaracja CE 2274 (wydana przez jednostkę notyfikowaną TÜV NORD Polska sp. z o.o. oznacza pełną kontrolę procesu projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek)

Całkowita terapia produktem dostępnym na naszej stronie jest skuteczna jedynie przy regularnym stosowaniu. Systematyczne dostaraczanie sztucznego i jasnego światła przez innowacyjne lampy stanowi nieocenioną pomoc w regulacji dobowego rytmu snu i czuwania. Fototerapia powoduje, iż smutek, lęk, depresja czy zwykła chandra nie będzie już dłużej tak kłopotliwa. 

Lampy fotovita są wyrobami medycznymi w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EEC i są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych. 

Produkty dostępne na naszej stronie stanowią dokładnie przebadane urządzenia skutecznie zwalczające objawy sezonowej apatii. To doskonały zamiennik naturalnego światła, szczególnie dobrze sprawdzający się w klimacie środkowoeuropejskim i na terenach północnych, gdzie przeważa zachmurzone niebo. Mieszkańcy tych regionów mogą z powodzeniem przeprowadzać terapię światłem, czerpać upragnioną energię i walczyć z niechcianą chandrą. Produkt nie emituje szkodliwych dla organizmu promieni ultrafioletowych.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, naświetlanie lampami FOTOVITA jest niezwykle łatwe. Urządzenia może być użyte w każdym rodzaju pomieszczeń, emituje jasny i intensywny blask odpowiadający promieniom słonecznym. Żarówki zamontowane w urządzeniu regularnie zaopatrują odbiorcę dawką światła całkowicie pozbawionego promieni ultrafioletowych. Proponowany produkt sukcesywnie zwalcza sezonową chandrę.