Uniwersalny stabilizator nadgarstka elastyczna formuła

43,90 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni
Ilość

Elastyczny stabilizator nadgarstka ze wzmocnieniem śródręcza

Nasze mięśnie i stawy są codziennie eksploatowane, zarówno w pracy, szkole jak i podczas treningu. Przy normalnej aktywności wystarczy odpowiednia regeneracja i cały aparat ruchu powinien działać bez zarzutu. Niestety czasem dochodzi do urazów lub różnego rodzaju przeciążeń, które mogą generować ból i utrudniać normalne funkcjonowanie. Potrzebne jest wtedy odpowiednie wsparcie. Jedną z możliwości jest zastosowanie stabilizatorów. Przy lżejszych uszkodzeniach wystarczające są modele miękkie bez dodatkowych usztywnień, które wspomagają odbudowę uszkodzonych struktur, jednocześnie nie ograniczają zakresu ruchu. Dodatkowo mogą być wykorzystywane profilaktycznie podczas aktywności sportowej, by przeciwdziałać niechcianej kontuzji.

Amerykańska technologia CoolMax AIRPRENE to innowacyjne rozwiązanie wykorzystane m.in. w stabilizatorach firmy Special®. Zastosowanie oddychającego materiału pozwala na swobodny przepływ powietrza i efektywne odprowadzanie wilgoci, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Jest to zasługa unikalnej, wielowarstwowej konstrukcji neoprenu ze specjalnie zaprojektowanymi mikro-otworami, które generują uczucie chłodu, zapobiegając przegrzaniu skóry i gromadzeniu wilgoci. Dodatkowo materiał posiada antybakteryjne właściwości, co pozwala zachować odpowiednią higienę.

Kompresyjny stabilizator SP-2040 to świetne wsparcie dla nadgarstka i śródręcza, które nie ogranicza ruchu kończyny. Dzięki temu można go stosować podczas codziennej aktywności, a także w trakcie treningu. Elastyczna formuła sprawia, że opaska dobrze dopasowuje się do ręki, a otwór na kciuk sprawia, że idealnie przylega do dłoni. Zapięcie na rzep umożliwia regulację stopnia zacisku. Wywołana kompresja przyspiesza przepływ krwi, co powoduje lepsze odżywienie tkanek i ich szybszą regenerację. Przy tym zastosowano w nim innowacyjną technologię CoolMax AIRPRENE, która zapobiega gromadzeniu wilgoci i sprawia, że mimo neoprenowego materiału, opaska dobrze przepuszcza powietrze. Wpływa to na większy komfort użytkowania i pozwala zachować odpowiednią higienę. Stabilizator SP-2040 to idealne wsparcie przy lekkich urazach oraz przeciążeniach nadgarstka i śródręcza, które pozwala na normalne funkcjonowanie. Jest to model uniwersalny, występuje w jednym rozmiarze i można go stosować na prawą, jak i lewą rękę. 

Zalety stabilizatora nadgarstka i śródręcza SP-2040:

-dobre wsparcie dla nadgarstka bez ograniczenia ruchu całej kończyny

-dodatkowe wzmocnienie w obrębie śródręcza

-konstrukcja dobrze przylegająca do ręki

-możliwość regulacji za pomocą rzepów

-otwór na kciuk pozwalający na idealne dopasowanie do dłoni

-innowacyjny materiał z technologią CoolMax AIRPRENE gwarantujący swobodny przepływ powietrza

-dobre odprowadzanie wilgoci 

SP-2040
Product weight: 1.000000kg

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło