Aktywne filtry

Stabilizator / Orteza Kręgosłupa, Tułowia

Poprzez niewystarczającą dawkę ruchu, złe nawyki i siedzący tryb życia, chorobą cywilizacyjną stały się wady postawy a przy tym towarzyszące im bóle kręgosłupa oraz dolegliwości związane z dyskomfortem. Aby skutecznie zapobiegać tym schorzeniom, należy wypracować odpowiednie nawyki w życiu codziennym i zadbać o właściwą stabilizację kręgosłupa. Ortezy tułowia, w tym ortezy kręgosłupa, pomagają w niwelowaniu nabytego bólu oraz redukuję nienaturalne krzywizny naszego ciała - naszych pleców.

Dobrze skonstruowana orteza kręgosłupa, stabilizuje go, w zależności od zastosowanej wersji unieruchamia lub ogranicza jego ruchy, przez co wspiera regenerację mięśni pleców - w tym tych bezpośrednio okalających kręgosłup. Przydaje się podczas regeneracji, podczas leczenia stanów zapalnych, zwyrodnień, a także w regeneracji po zabiegu, operacji czy w rehabilitacji.

Gorset - Orteza pleców to wyrób medyczny po który profilaktycznie, ale chętnie sięgają ludzie aktywni fizycznie. Gorset pomaga zabezpieczyć i zadbać o stawy. Oferujemy ortezy tułowia do wszystkich zastosowań. Jeśli masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach. Nasz doświadczony od ponad dekady personel pomógł już dziesiątkom pacjentów wymagającym wsparcia ortopedycznego. W naszym magazynie posiadamy stabilizatory i ortezy tułowia tylko sprawdzonych i uznanych marek. Materiał ortezy umożliwia swobodny przepływ powietrza dookoła ciała, zapewnia komfort i higienę, a to zapobiega powstawaniu mikro-urazów i przetarć skóry. 

Medico24.pl - Ortezy, Gorsety Kręgosłupa + Odcinka Lędźwiowego

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło