Aktywne filtry

Łóżka rehabilitacyjne

Opieka nad osobami zmagającymi się z ciężkimi schorzeniami wymagać będzie zastosowania specjalistycznego sprzętu. Przykładem mogą być łóżka rehabilitacyjne elektryczne znajdujące się w ofercie naszej ofercie. Są one przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu, jak również chorujących na zespół Alzheimera i Parkinsona. Każde z nich posiada szereg praktycznych funkcji, które ułatwiają pracę z pacjentem, między innymi regulację wysokości zagłówków, wysięgnik oraz możliwość sterowania za pomocą pilota. Tego typu udogodnienia wspierają chorych w powrocie do sprawności i zdrowia, pomagając między innymi w samodzielnym wstawaniu, przyjmowaniu pokarmów oraz podczas ćwiczeń z rehabilitantem. Wybrane modele posiadają również możliwość złożenia, dzięki czemu ich przechowywanie i transport stają się dużo wygodniejsze.

Łóżka rehabilitacyjne powinny cechować się solidnością wykonania, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy wyłącznie sprzęty wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadające niezbędne atesty.

Warto pamiętać, że poszczególne modele łóżek rehabilitacyjnych posiadają funkcjonalności dopasowane do stanu zdrowia chorego, dlatego warto przed zakupem skonsultować się z jednym z naszych ekspertów i upewnić się, że mebel spełni wszystkie stawiane przed nim zadania. Do łóżek dodatkowo można dokupić stolik przyłóżkowy oraz materac przeciwodleżynowy.

Łóżka rehabilitacyjne - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny - Medico24

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło