Aktywne filtry

Poduszki ortopedyczne

Poduszka ortopedyczna jest wyrobem stosowanym dla zapobiegania, łagodzenia przebiegu schorzeń oraz łagodzenia lub kompensowania skutków urazów kręgosłupa szyjnego poprzez zapewnienie jego prawidłowego ułożenia w czasie snu. Rehabilitacyjne poduszki dzięki zastosowaniu pianki termo-formującej "z pamięcią kształtu" oraz ergonomicznemu profilowi gwarantują prawidłowe ułożenie kręgosłupa, zapobiegają porannym drętwieniom i zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów czy alergenów.

Czytaj więcej Poduszki rehabilitacyjne dostępne w naszej ofercie są bardzo zróżnicowane. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że każdy będzie w stanie znaleźć odpowiedni model dla siebie. Produkty różnią się kolorystyką, zastosowaniem czy wielkością. Jednocześnie wszystkie łączy wysoka jakość wykonania. Współpracujemy z gabinetami rehabilitacyjnymi, placówkami medycznymi, a także klientami indywidualnymi.

Profesjonalne poduszki rehabilitacyjne do spania

Najpopularniejszymi produktami w tej kategorii są poduszki ortopedyczne do spania. Są odpowiednim wyborem nie tylko osób po urazach, ale wszystkich, którzy chcą zapobiec ewentualnym problemom związanym z nieprawidłowym ułożeniem ciała w nocy. Dostępne w naszym sklepie modele są wytrzymałe i wykonywane z wysokiej klasy materiałów, dlatego będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długi czas.

Poduszki rehabilitacyjne do siedzenia

Poduszki ortopedyczne do siedzenia różnią się między sobą głównie ze względu na zastosowanie. Znajdą Państwo u nas modele wysokiej klasy, które pełnią rolę podnóżka oddziałującego przede wszystkim na wady postawy i mięśnie grzbietu - pozwalają utrzymać prawidłową pozycję. Są więc wskazane osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Na tego rodzaju modelach można także wstawać i wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia. Dochodzą do tego poduszki rehabilitacyjne do siedzenia stanowiące podpórkę odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Niektóre egzemplarze służą do podstawienia pod pośladki. Dysponujemy także poduszkami podróżnymi, wspierającymi kark podczas np. długiej jazdy pociągiem.

Wysokiej klasy poduszki rehabilitacyjne i ortopedyczne

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty pewnego pochodzenia, które otrzymujemy od sprawdzonych producentów zdobywających pochlebne opinie specjalistów oraz pacjentów. Dochodzi do tego stosunkowo niska cena akcesoriów z tej kategorii, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszystkie zamówienia staramy się realizować w krótkim czasie. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy.

Poduszki ortopedyczne i rehabilitacyjne do spania i siedzenia - Najlepsze ceny i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło