Aktywne filtry

  • Nowy

Fotel do pobierania krwi

1 179,00 zł
Fotel zabiegowy polskiej marki Juventas został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wysokim standardom medycznym, jednocześnie oferując...

Stanowiska do pobierania krwi

Badania laboratoryjne stanowią podstawę diagnostyki w wielu różnych schorzeniach. Materiałem biologicznym, który najczęściej pobiera się od pacjentów jest oczywiście krew. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się nowoczesne fotele, które umożliwią stworzenie funkcjonalnego stanowiska do jej poboru. Będą one niezastąpionym elementem wyposażenia przychodni lekarskich, laboratoriów oraz punktów diagnostycznych.

Prezentowane przez nas meble medyczne posiadają szereg ułatwiających pracę funkcji. Wysokość i ustawienie podłokietników można dopasować do wzrostu pacjenta, podobnie jak kąt nachylenia oparcia. Wybrane modele wyposażone zostały również w półkę, na której umieścić można akcesoria niezbędne w trakcie pobierania krwi czy wykonywania zastrzyku.

Fotele posiadają obicia ze sztucznej skóry, którą w razie zabrudzenia materiałem biologicznym bez problemu będzie można wyczyścić z pomocą preparatów do dezynfekcji. Wypełnienie z elastycznej pianki umożliwi pacjentowi przyjęcie w trakcie zabiegu iniekcji komfortowej pozycji.

Czytaj więcej

Stanowisko do pobierania krwi jest bardzo istotnym elementem wielu placówek medycznych. Musi wyróżniać się przede wszystkim sterylnością, by uniknąć ewentualnego dostania się bakterii do ciała pacjenta czy też pobieranej próbki. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone fotele do pobierania krwi, które wykonano z bezpiecznych materiałów, do tego prostych w utrzymaniu czystości. Przypominamy, że niektóre modele wyposażono w drugi podłokietnik, co ułatwi wykonanie zastrzyku lub pobranie krwi z lewej ręki, jeśli z różnych przyczyn sytuacja tego wymaga.

To nie wszystko, ponieważ dostępne w ofercie sklepu fotele do pobierania krwi są wyjątkowo wytrzymałe. Z tego powodu można mieć pewność, że kupno produktu będzie dobrą inwestycją na lata - stanowisko na pewno będzie spełniało swoje zadanie przez długi czas. Korzystamy z produktów sprawdzonych marek, które zdobywają pochlebne opinie specjalistów. Przy tym wszystkim nadal wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z zakupu.

Dbamy nie tylko o funkcjonalność oraz sterylność naszych produktów, ponieważ wbrew pozorom istotna jest także ich estetyka. Fotel do pobierania krwi może więc występować w różnych wersjach kolorystycznych, przez co będą Państwo w stanie dopasować wzornictwo danego modelu do wystroju gabinetu. Co ważne, pacjenci znajdujący się w ładnie zaaranżowanej powierzchni czują się bardziej spokojnie i komfortowo.

Medico24 - profesjonalne stanowiska do pobierania krwi

Współpracujemy z wieloma placówkami medycznymi od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pomogło nam w stworzeniu oferty, która składa się wyłącznie z wysokiej klasy produktów. Z tego również powodu jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne doradztwo, jeśli nie wiedzą Państwo, jaki fotel do pobierania krwi sprawdzi się najlepiej. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Stanowiska do pobierania krwi - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło