Aktywne filtry

Wózki inwalidzkie

Niepełnosprawność lub choroba mogą stać się przyczyną problemów z samodzielnym poruszaniem się, a nawet całkowicie je uniemożliwiać. Bardzo często dla osób dotkniętych tym problemem jedyna szansą na normalne funkcjonowanie są wózki inwalidzkie. W ofercie naszego sklepu prezentujemy modele, które z powodzeniem zastosować można na szpitalnych oddziałach, jak również używać ich na co dzień. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz możliwości regulacji poszczególnych elementów można bez problemu dopasować wózek do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Nasze propozycje wyposażone są również w akcesoria poprawiające komfort siedzącego, między innymi podłokietniki oraz oparcie dla stóp.

Jedną z bardzo ważnych cech wózków inwalidzkich jest ich waga. Lżejsze modele nie tylko wygodniej daje się prowadzić, ale również dużo łatwiej można je przetransportować. Propozycje z naszej oferty ważą około 16 kilogramów, co czyni je bardzo lekkimi, nie wpływa to jednak negatywnie na wytrzymałość stelaża.

Czytaj więcej

Wózki inwalidzkie znajdujące się w ofercie naszego sklepu są przede wszystkim zróżnicowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pacjenci mają różne potrzeby, choćby z uwagi na rodzaj urazu/schorzenia. Z tego powodu dysponujemy wózkami zwyczajnymi, wózkami inwalidzkimi specjalnymi. Wspomniana różnorodność pozwala dobrze dopasować produkt do potrzeb pacjenta.

Współpracujemy z placówkami medycznymi, gabinetami rehabilitacyjnymi oraz Klientami indywidualnymi. Wiemy, że wózki inwalidzkie nie są tanimi akcesoriami, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny. To nie wszystko, ponieważ w niektórych przypadkach możemy Państwu pomóc w wypełnianiu wniosków celem uzyskania dofinansowania na zakup wózka. Oferujemy także profesjonalne doradztwo, dlatego serdecznie prosimy o kontakt, jeśli nie wiedzą Państwo, który model będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty pewnego pochodzenia, których producenci cieszą się uznaniem i dobrymi opiniami pacjentów oraz ekspertów. Ponadto dysponujemy profesjonalnymi balkonikami wyposażonymi w kosze do przechowywania podręcznych rzeczy.

Wózki inwalidzkie specjalne dla dorosłych

Wózki inwalidzkie specjalne, jak wskazuje sama nazwa, są wyposażone w dodatkowe funkcje. Te w zależności od modelu mogą znacznie się różnić. Niektóre modele pozwalają na ułożenie pacjenta niemal w pozycji leżącej, inne natomiast są wyposażone w funkcję toalety.

Wózki inwalidzkie aktywne

Wśród inwalidów nie brakuje osób dbających o aktywność fizyczną. W ich przypadku standardowe wózki mogą nie być odpowiednim rozwiązaniem - znacznie lepszym są wózki inwalidzkie aktywne, czyli takie, których konstrukcja przystosowana do bardziej wymagających warunków. Lekkie konstrukcje muszą być jeszcze bardziej wytrzymałe i wyróżniać się odpornością na obrażenia mechaniczne. Model będzie idealnym rozwiązaniem w ramach codziennych ćwiczeń.

Sklep Medico24 - profesjonalne wózki inwalidzkie - zapraszamy do zakupów!

Wózki inwalidzkie - Najlepsze ceny i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło