Uchwyty i krzesełka...

Łazienka bez barier  to standard realizowany za pomocą...

Baseny, kaczki szpitalne

Opieka nad człowiekiem dotkniętym chorobą  pozbawiającą...

Cewniki

Cewnik  urologiczny jest cienką rurką z tworzywa...

Pieluchy i pieluchomajtki

Pieluchomajtki dla dorosłych  o zróżnicowanej...

Podkłady i prześcieradła

Oferta obejmuje szeroki wybór podkładów i prześcieradeł...

Worki na mocz

Cewniki i akcesoria sanitarne: cewnik urologiczny,...

Aktywne filtry

PIELĘGNACJA I HIGIENA

Zmagania z chorobą mogą skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że nawet najprostsze czynności urastają do rangi skomplikowanych operacji. W naszym sklepie medycznym oferujemy Państwu sprzęt pomocniczy, który pomoże osobom niepełnosprawnym oraz będącym w trakcie rehabilitacji.

Jedną z najbardziej problematycznych dla pacjentów kwestii jest dbanie o higienę. W naszym asortymencie znalazły się produkty ułatwiające korzystanie z łazienki, w tym krzesła prysznicowe i toaletowe, pneumatyczne miski do mycia głowy, uchwyty, poręcze i barierki, ławki nawannowe czy nasadki podwyższające na sedes.

Posiadamy również bogatą gamę produktów dedykowanych pacjentom, którzy zmuszeni są do długotrwałego leżenia w łóżku. Baseny oraz kaczki, cewniki, worki na mocz oraz anatomiczne pieluchy zadbają o komfort i higienę chorego i będą dużym ułatwieniem dla opiekunów. W ofercie znajda Państwo również stoliki przyłóżkowe o regulowanej wysokości, kubki do picia z wygodnym uchwytem i szczelną przykrywką oraz zagłówki do łóżka, podpierające głowę i plecy.

Medyczny sprzęt pomocniczy - sklep internetowy, Kielce

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło