Aktywne filtry

Stabilizator / Orteza Barku

W zależności od zapotrzebowania, tzn. jak bardzo uraz w obrębie barku jest poważny, możesz skorzystać z ortezy barku lub jego stabilizatora. Ortezy służą do zapewnienia stabilności stawu barkowego i mają na celu kompensację utraty funkcji ramienia, wsparcie słabszych mięśni lub optymalizację elastyczności. Statystycznie ortezy stawu barkowego nosi się dość długo - tj. minimum przez 4 tygodnie, dlatego jej wykonanie musi być solidne, trwałe ale i stosunkowo wygodne dla użytkownika, bowiem ortezy barkowej nie powinno zdejmować się nawet na czas snu!

Stabilizator barku

Stabilizator stawu barkowego, unieruchamia ramie w pozycji sprzyjającej rekonwalescencji, pozwala na podniesienie głowy kości ramieniowej i przede wszystkim zmniejszenie sił rozciągających w jego przestrzeni. Zastosowanie stabilizatora niemal od razu zmniejsza ból w obrębie stawu i zabezpiecza go przed kolejnymi uszkodzeniami.

W naszm sklepie znajdziesz TYLKO produkty medyczne wyprodukowane wg najbardziej restrykcyjnych standardów. Nie idziemy w półśrodku, nie szukamy towaru zamiennego, nie idziemy w jakiekolwiek oszczędności w kontekście produktów bezpośrednio leczniczych, oszczędzając na materiale lub formie danej ortezy/stabilizatora. Chcemy zapewnić Ci doskonałe warunki aby móc wrócić jak najprędzej do formy i zapamiętać Medico24 jako podmiot który Ci w tym pomógł. Jeśli nie jesteś pewien jaki wybrać stabilizator barku czy lepiej ortezę, skontaktuj się z nami, bądź ze swoim lekarzem prowadzącym.

Medico24.pl - Stabilizatory Ortezy Stawu Barkowego ✔ Dobre Ceny!

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło