Aktywne filtry

Baseny, kaczki szpitalne

Opieka nad człowiekiem dotkniętym chorobą pozbawiającą go całkowitej sprawności, to bardzo duży obowiązek, który wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, lecz również ogromnej dozy cierpliwości (zarówno po jednej, jak i drugiej stronie).

Na szczęście istnieją wyroby medyczne, takie jak: baseny sanitarne, kaczki dla mężczyzn, kaczki dla kobiet (zaprojektowane zgodnie z anatomią ludzkiego ciała), miski do mycia głowy, bidety itp., które ułatwiają nam zadanie. Każdy ze wspomnianych wyrobów stworzony został w taki sposób, by jak najbardziej wspomagać osoby chore i ich opiekunów. Istotną grupą są również akcesoria medyczne do wykonywania lewatywy (gruszka do lewatywy, kanka doodbytnicza, wlewnik do lewatywy, zestaw do lewatywy jednorazowy).

Produkty zebrane w opisywanej kategorii są zazwyczaj lekkie, wykonane ze specjalnych tworzyw umożliwiających wygodne mycie lub dezynfekcję. Dołożyliśmy wszelkich starań, by w jednym miejscu zebrać najpotrzebniejsze pomoce w codziennej opiece nad pacjentem. Polecamy również zapoznanie się z innymi działami, które posiada nasz sklep medyczny.

Baseny, kaczki szpitalne dla chorego - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny - Medico24

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło