Aktywne filtry

Fotel ginekologiczny

4 690,00 zł
Fotel ginekologiczny o prostej i niezwykle stabilnej konstrukcji, zachowujący jednocześnie nowoczesny wygląd i posiadający estetyczne wykończenie....

Kozetki i fotele lekarskie

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia gabinetów lekarskich, sali rehabilitacyjnych oraz gabinetów masażu będą oferowane w naszym sklepie kozetki. Umożliwią one pacjentowi przyjęcie wygodnej, leżącej pozycji, lekarzowi zaś pozwolą na swobodne wykonanie badania lub zabiegu. Kąt nachylenia zagłówka można według potrzeb regulować. Wybrane model posiadają również opcje podwyższenia.

Dzięki solidnym, metalowym stelażom leżanki są wyjątkowo wytrzymałe i swoją funkcję będą mogły pełnić przez długi czas. Obicia wykonane są ze sztucznej skóry i wypełnione pianką, która nie odkształca się z biegiem czasu i zapewnia właściwe podparcie dla kręgosłupa pacjenta. Powierzchnia tapicerki jest odporna na zabrudzenia, a zamontowany u wezgłowia uchwyt na podkłady higieniczne będzie niezwykle pomocny w utrzymaniu stanowiska do badania w odpowiednim stanie sanitarnym.

Prezentowane w naszej ofercie kozetki medyczne okażą się niezastąpione w przychodniach, szpitalach oraz placówkach fizjoterapeutycznych.

Czytaj więcej

Stoły rehabilitacyjne i kozetki medyczne są potrzebne nie tylko w placówkach medycznych, ponieważ w wielu przypadkach powinny być w nie zaopatrzone gabinety pielęgniarskie znajdujące się w szkołach i innych instytucjach oświaty. Gładki materiał, którym otoczono miękki materac, jest bardzo prosty w utrzymaniu czystości, dzięki czemu kozetki lekarskie są odpowiednio sterylne i sprawdzą się w przypadku najbardziej wymagających osób.

Ładnie wykonane kozetki lekarskie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kozetki rehabilitacyjne/medyczne powinny być nie tylko wykonane ze sprawdzonych materiałów i wyróżniać się swoją funkcjonalnością - dostępne w ofercie naszego sklepu produkty są jednocześnie estetycznie wykonane. Kozetki mogą być pokryte sztuczną skórą występującą w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu będą Państwo w stanie zaopatrzyć się w model idealnie dopasowany do swoich wymagań czy wystroju pomieszczenia. Wbrew pozorom estetyczny wygląd danej powierzchni pozytywnie wpływa na komfort pacjenta.

Znajdujące się w naszej ofercie kozetki lekarskie wyróżniają się także pozytywnymi opiniami specjalistów. Jest to spowodowane ich wysoką jakością oraz niezawodnością - zaopatrujemy się wyłącznie w stoły rehabilitacyjne i kozetki od sprawdzonych dostawców. To Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Współpracujemy zarówno z placówkami oświaty, instytucjami medycznymi, a także Klientami indywidualnymi, ponieważ kozetka jest dobrym sposobem na zwiększenie efektywności rehabilitacji w domu pacjenta.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wyróżniamy się bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi producentami. Wiedza naszych specjalistów pozwala także na profesjonalne doradztwo, a także pomoc w przypadku uzyskania finansowania na poszczególne elementy z naszej oferty. Zamówienia staramy się realizować możliwie jak najszybciej i proponujemy atrakcyjne ceny.

Kozetki medyczne, leżanki, stoły rehabilitacyjne - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło