Aktywne filtry

Stabilizator / Orteza Nadgarstka

Sklep medyczny MEDICO24, oferuje prawdopodobnie najczęściej szukane stabilizatory i ortezy nadgarstka. To właśnie te produkty medyczne są nam bardzo często potrzebne, po przebytych mniejszych lub większych urazach, które przecież zdarzają się nam nie tylko w pracy, ale podczas uprawiania sportu, czy zwyczajnie przy wykonywaniu codziennych prac domowych. Staw nadgarstkowy jest codziennie narażany na przeciążenia, dlatego stabilizatory nadgarstka tak bardzo często są stosowane.

W zależności od zapotrzebowania, tzn. od tego jak silnego doznaliśmy urazu, może okazać się, że będzie potrzebna orteza stawu nadgarstkowego, która to całkowicie unieruchomi nam owy staw. Orteza zapobiegnie dodatkowym mikro-urazom, zapaleniom i wreszcie pozwoli nam szybko wrócić do codziennej formy.

Jeżeli kontuzja nie jest aż tak poważna i nie jesteś skazany na ortezę, proponujemy innowacyjne stabilizatory ortopedyczne z listy jak niżej. Są to produkty medyczne wyprodukowane wg restrykcyjnych standardów, bez jakiejkolwiek oszczędności na materiale i formie danego stabilizatora. Warto wiedzieć, że stabilizatory nadgarstka można traktować prewencyjnie, jeśli nadgarstek jest przeciążony i czujemy, że trzeba dać mu się zregenerować. Jest to doskonała pomoc ortopedyczna po upadku, przeciążeniu na treningu czy też przebytym zabiegu, operacji.

Zapewnij sobie warunki na jakie zasługujesz, aby móc wrócić szybko do formy. Jeśli nie jesteś pewien czy wybrać stabilizator czy ortezę skontaktuj się z nami albo ze swoim lekarzem prowadzącym. W obu wypadkach pomożesz sobie w znaczny sposób.

Medico24.pl - Stabilizatory & Ortezy Stawu Nadgarstkowego + Super ceny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło