Życie pisze bardzo różne scenariusze, do których nie zawsze jesteśmy przygotowani. Uprawiając sport czy ulegając wypadkowi, nasza sprawność zostaje ograniczona. W takich sytuacjach pojawia się potrzeba wypożyczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferujemy Państwu taką możliwość, by możliwie skrócić czas powrotu do zdrowia. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, co poświadczają nasi klienci poprzez pozytywne opinie.

Sprzęt medyczny - wypożyczalnia

Każdy z nas ma świadomość, że zakup odpowiedniego sprzętu zawsze wiąże się z bardzo dużymi kosztami, które niekiedy mogą przewyższyć aktualne możliwości chorego lub jego rodziny. Dodatkowo nie zawsze wiemy, jak długo urządzenia do rehabilitacji będą potrzebne. Na szczęście jednym z najlepszych rozwiązań jest wypożyczenie sprzętu medycznego. Długość takiego wynajmu ustalana jest indywidualnie, dlatego mają Państwo pewność, że otrzymany sprzęt będzie do Państwa dyspozycji tak długo, jak to będzie potrzebne. Trzeba także zaznaczyć, że nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi doradzić w doborze odpowiednich akcesoriów. Ponadto zawsze otrzymają Państwo instrukcję dotyczącą konserwacji oraz samego użytkowania sprzętu medycznego z wypożyczalni. Istnieje również możliwość dostarczenia wybranego produktu do Państwa domu w dogodnym terminie.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego - cena

Oferta naszego sklepu została przygotowana przede wszystkim z myślą o naszych pacjentach. Każdy sprzęt, który Państwo otrzymują, jest bardzo wysokiej jakości oraz spełnia wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa. Z kolei cena wypożyczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest bardzo przystępna, o czym świadczą opinie naszych klientów. Oczywiście na początku będę musieli Państwo uiścić specjalną opłatę, tzw. kaucję. Jest to w pewnym rodzaju zabezpieczenie dla nas, lecz jedynie na czas trwania umowy. Podczas zwrotu produktu oddajemy kaucję w całości.

Oferta naszego sklepu

Każdy sprzęt medyczny z wypożyczalni jest dokładnie sprawdzony pod względem eksploatacji oraz poddany konserwacji. Z tego względu mają Państwo pewność, że nasze produkty są w pełni bezpieczne dla pacjentów. Dodatkowo oferujemy możliwość wcześniejszej rezerwacji sprzętu. Mogą tego Państwo dokonać osobiście albo poprzez kontakt telefoniczny. Wiemy, jak ważna jest rehabilitacja w powrocie do pełni sił, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone produkty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 CENNIK WYPOŻYCZALNI:

łóżko ortopedyczno-rehabilitacyjne150,00zł/miesięcznie + kaucja zwrotna 300,00zł

kule łokciowe kpl.; 30,00zł/miesięcznie + kaucja zwrotna 50,00zł

wózek inwalidzki ; 100zł/miesięcznie + kaucja zwrotna 100,00zł

- balkonik ; 50zł/miesięcznie + kaucja zwrotna 100,00zł

Oferujemy dowóz wypożyczanych łóżek do domu klienta na terenie Kielc GRATIS.

Na pozostałym obszarze Polski koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło