Uchwyty i krzesełka...

Łazienka bez barier  to standard realizowany za pomocą...

Kozetki i fotele...

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia gabinetów...

Stanowiska do...

Badania laboratoryjne stanowią podstawę diagnostyki w...

Parawany medyczne

Dla niektórych pacjentów leżenie w szpitalnym łóżku czy...

Stojaki na kroplówki

Stojaki do kroplówek to niezbędny element wyposażenia...

Stoliki zabiegowe

Żadna placówka służby zdrowia nie może obyć się bez tego...

Taborety medyczne

Choć na pierwszy rzut oka wydają się być przedmiotami...

Schodki medyczne

Dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową wykonywanie...

Asystory

Wykonywane przez dentystów zabiegi często wymagają...

Aktywne filtry

MEBLE MEDYCZNE

Wyposażenie przychodni lekarskich, specjalistycznych klinik oraz gabinetów zabiegowych wymaga wykorzystania specjalistycznych sprzętów. Prezentowane w naszej ofercie meble medyczne odznaczają się nie tylko estetycznym wyglądem, ale również wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu będą doskonale wspierać pracowników służby zdrowia w codziennych obowiązkach. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nasze propozycje są niezwykle wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości oraz odpowiednim stanie higienicznym.

W sprzedaży posiadamy między innymi leżanki medyczne, stanowiska do pobierania krwi, stojaki na kroplówki oraz parawany, które zapewnią pacjentom poczucie intymności. Nie zabrakło tu również podręcznych stolików i asystorów, które będą niezastąpione w trakcie przeprowadzania zabiegów.

Leżanki medyczne, parawany medyczne i nie tylko

Oferta naszego sklepu składa się wyłącznie ze sprawdzonych produktów wysokiej jakości, które pochodzą od dobrych dostawców, którzy zdobywają dobre opinie i cieszą się renomą nie tylko na rynku polskim, ale często też zagranicznym. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że nasz asortyment spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Leżanki, parawany i inne meble medyczne znajdujące się w naszej ofercie nie tylko zapewnią odpowiedni komfort specjalistom i pacjentom, ponieważ nasze produkty występują w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych. To wbrew pozorom ważne, ponieważ osoby przebywające w estetycznie zaaranżowanej przestrzeni czują się bardziej swobodnie i bezpiecznie.

Meble medyczne do gabinetu zabiegowego

Meble medyczne do gabinetu zabiegowego muszą spełniać rygorystyczne standardy. Wpływają bowiem nie tylko na wystrój pomieszczenia i komfort pacjenta, ale też wygodę pracy specjalistów oraz bezpieczeństwo chorych. Zapewniamy, że znajdą Państwo u nas wyłącznie wysokiej klasy medyczne meble, które sprawdzą się nawet w przypadku wykonywania długotrwałych i skomplikowanych zabiegów. Nie bez powodu z naszej oferty korzysta tak wiele placówek medycznych.

Wszystkie parawany czy leżanki medyczne wyróżniają się trwałością, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że zakupione u nas produkty będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długi czas. Od lat współpracujemy z licznymi placówkami medycznymi, dlatego dobrze wiemy, jakie wyposażenie jest najbardziej istotne oraz które jego elementy najczęściej ulegają usterkom - dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować wadliwe produkty i zatrzymać w ofercie wyłącznie te wysokiej jakości.

W kategorii meble medyczne, znajdziecie państwo także akcesoria do nich, takie jak stoliki zabiegowe czy stojaki na kroplówki, lustra oraz taborety czy schodki. Zapewniamy niemal kompleksowe wyposażenie mebli do przychodni medycznych.

Medico24.pl - profesjonalne meble medyczne

Wszystkie zamówienia staramy się realizować możliwie jak najszybciej i profesjonalnie zabezpieczając towary do wysyłki. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

Meble medyczne - Najlepsze ceny i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło