Stabilizator łokcia z efektem masażu EPICOMED

186,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Epicomed to miękki stabilizator uciskowy łokcia z wkładkami. Dzięki nowoczesnej technologii włókien do szybkiego odprowadzania wilgoci i dużej oddychalności stabilizator jest przyjemny w noszeniu.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar

Obwód przedramienia

I

17-20cm

II

20-23cm

III

23-26cm

IV

26-29cm

V

29-32cm

VI

32-35cm

Rozmiar:
Ilość

Stabilizator łokcia z efektem masażu, do miejscowej kompresjoterapii za pomocą poduszek profilowych.

Podstawowe wskazania, w których wymagana jest kompresja struktur miękkich za pomocą wyprofilowanych poduszek na łokciu to przede wszystkim:

  • Epicondylopathia humeri radialis / ulnaris
  • Artroza i zapalenie stawów

Stabilizator łokcia Epicomed® to wygodny produkt, który zapewnia zmniejszenie dolegliwości bólowych i obrzęk stawu łokciowego. Dzięki zintegrowanym silikonowym pelotom 3D, stabilizator może być indywidualnie dostosowany do potrzeb użytkownika. Zdejmowana taśma umożliwia łatwe dozowanie ucisku.

Stabilizator łokcia Epicomed® jest również wygodny i bezpieczny w noszeniu. Długie ramię zapewnia dokładne dopasowanie, a szerokie i elastyczne zakończenie stabilizatora objęcie tkanek łącznych.

Cechy produktu:

  • łagodzenia bólu dzięki zintegrowanym silikonowym pelotom 3D
  • zdejmowana taśma do indywidualnej regulacji ucisku
  • długie ramię, elastyczne zakończenie i pewne ułożenie

Produkt ten może być stosowany w przypadku różnych schorzeń, takich jak łokieć golfisty, łokieć tenisisty, artroza czy stany zapalne stawu łokciowego. Stabilizator Epicomed® stabilizuje staw, odciążając go, a także poprawia odczuwanie własnego ciała i przyczynia się do stabilizacji stawu.

Stabilizator łokcia Epicomed® ma innowacyjną komfortową dzianinę, która dopasowuje się do ciała i zwiększa komfort noszenia. Miękkie zakończenia zapewniają również wygodę, szczególnie w obszarach zginania. Stabilizator jest również delikatny dla skóry, dzięki połączeniu silikonowej peloty 3D z włóknami high-tech i włóknami naturalnymi z eukaliptusa.

stabilizator łokcia

Dodatkowo, stabilizator łokcia Epicomed® posiada funkcję Clima Comfort, dzięki której jest przyjemny w noszeniu. Technologia ta odprowadza wilgoć i zapewnia wysoką oddychalność, utrzymując odpowiedni klimat między skórą a produktem.

Stabilizator łokcia Epicomed® został również naukowo przetestowany przez francuski instytut IFTH, który potwierdził skuteczność technologii Clima Comfort firmy Medi.

Produkt jest dostępny w kolorze ciemnoszarym, sześciu rozmiarach, pomiaru należy dokonać zgodnie z poniższą tabelą:

tabela pomiarów do stabilizatora łokcia

Skład materialłowy stabilizatora:

Elastan, Poliamid, Polyester

Podobne z kategorii

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło