TERMOAKTYWNA ORTEZA STABILIZATOR OPASKA ŁOKCIA TENISISTY

39,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Stabilizatory NEOX zostały stworzone nie tylko po to, aby zapewniać stabilizację i odciążenie, ale również po to, aby stworzyć korzystne mikroklimat dla skóry. Dzięki zastosowaniu termoaktywnego neoprenu z systemem HTCAS™, stabilizatory NEOX są w stanie kontrolować temperaturę, co pozwala głęboko rozgrzewać mięśnie i stawy bez przegrzewania i podrażniania skóry. To oznacza, że stabilizatory NEOX nie tylko pomagają w stabilizacji ciała, ale również dbają o komfort skóry podczas treningu lub rehabilitacji.

Ilość

Termoaktywny stabilizator orteza stawu łokciowego 

Model: L-03

Łokieć tenisisty jest to jednostka chorobowa należącą do grupy entezopatii, związana z zapaleniem nadkłykcia bocznego kości ramiennej. W przypadku łokcia tenisisty problem dotyczy mięśni prostowników palców i nadgarstka przyczepiających się do nadkłykcia bocznego kości ramiennej. Objawia się to dolegliwościami bólowymi właśnie w tej okolicy, co znacznie upośledza funkcję kończyny górnej. Taka sytuacja uniemożliwia regenerację prostowników nadgarstka i prowadzi do miejscowego przeciążenia struktury. Przypadłość taka może dotyczyć osoby wykonującej praktycznie każdy z zawodów, gdzie występują powtarzające się notorycznie ruchy. Takim typem jest praca przy komputerze - nadgarstki oparte o stół, a dłonie lekko uniesione. Układ ten może powodować stan zapalny, wskutek nienaturalnego ułożenia ciała. Innymi grupami zawodowymi, których może dotyczyć ta przypadłość są: mechanicy, szwaczki, pracownicy biurowi sportowcy (tenis, squash), muzycy.

Łokieć golfisty zaś to zapalenie nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej. Jest jednostką chorobową należącą do grupy entezopatii, czyli chorób dotyczących przyczepów mięśni do kości. W przypadku łokcia golfisty problem dotyczy mięśni zginaczy. Objawia się bólem po wewnętrznej stronie łokcia.

Opaska wykonany jest z termoaktywnego neoprenu.

Działanie:

· pomaga uzyskać naturalną, pożądaną temperaturę ciała, dogłębnie rozgrzewając układ stawowo-mięśniowy i więzadłowy

· nie krępuje ruchów przy zachowaniu pełnej amplitudy ruchu

· zmniejsza nacisk na staw łokciowy, powoduje jego usztywnienie

· bóle związane z obrzękami i zdręwieniami

· posiada elastyczne opasanie obwojowo-klamrowe zapinane na rzep oraz masującą wyściółkę na wyrostek łokciowy

· stosowany w profilaktyce, leczeniu i doleczaniu zapaleń nadkłykci kości ramiennych tzw. „łokcia tenisisty” oraz „łokcia golfisty”.

Stabilizatory NEOX zostały stworzone nie tylko po to, aby zapewniać stabilizację i odciążenie, ale również po to, aby stworzyć korzystne mikroklimat dla skóry. Dzięki zastosowaniu termoaktywnego neoprenu z systemem HTCAS™, stabilizatory NEOX są w stanie kontrolować temperaturę, co pozwala głęboko rozgrzewać mięśnie i stawy bez przegrzewania i podrażniania skóry. To oznacza, że stabilizatory NEOX nie tylko pomagają w stabilizacji ciała, ale również dbają o komfort skóry podczas treningu lub rehabilitacji.

Rozmiar uniwersalny

 

Podobne z kategorii

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło