Aktywne filtry

Rękawiczki i maseczki

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia się przed szkodliwymi bakteriami i wirusami jest stosowanie środków ochrony osobistej, takich jak prezentowane w naszej ofercie rękawiczki oraz maseczki. Noszenie ich w miejscach, w których może mieć miejsce kontakt z czynnikiem chorobotwórczym skutecznie minimalizuje ryzyko. Nie powinno ich również zabraknąć w wyposażeniu placówek medycznych, takich jak laboratoria, przychodnie oraz szpitale.

Rękawiczki lateksowe dostępne są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać parę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doskonale dopasowują się one do kształtu dłoni, dzięki czemu nie ograniczają chwytności i umożliwiają pełen zakres ruchu. Lateks jest materiałem neutralnym dla skóry - u większości osób nie wywołuje on podrażnień skóry.

Maseczki ochronne chronią nie tylko przed bakteriami i wirusami, ale również zapobiegają wdychaniu zanieczyszczeń z powietrza. Dzięki wygodnym, elastycznym mocowaniom utrzymują się one trwale na twarzy i wywołują uczucia dyskomfortu, nawet przy długotrwałym noszeniu.

Rękawiczki medyczne, lateksowe, maseczki - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny - Medico24

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło