Medisteril PU72 dezynfekcja powierzchni 5L - purpurowa piwonia

99,00 zł
Brutto 1-3

MEDI-STERIL (PU72) to preparat dedykowany do szybkiej dezynfekcji powierzchni ale może być użyty również do rąk. Znajduje zastosowanie w obiektach przemysłowych, biurowych, przychodniach, szpitalach, instytucjach publicznych oraz gospodarstwach domowych. Zawiera olejek eteryczny o zapachu piwonii.

 

MEDI-STERIL (PU72) to gotowy do użycia płyn dezynfekujący przeznaczony do profesjonalnego oraz powszechnego stosowania. Dedykowany jest do szybkiej dezynfekcji rąk i powierzchni, materiałów, wyposażenia, mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Znajduje zastosowanie w obiektach przemysłowych, biurowych, przychodniach, szpitalach, instytucjach publicznych oraz gospodarstwach domowych. Działa bakteriobójczo, grzybobójczo, drożdżakobójczo, inaktywuje wirusy otoczkowe (w tym wirus grypy, COVID 19, AH1N1), bezotoczkowe (w tym HIV, HBV, HCV) oraz Rota wirus.

 

Płyn wykazuje natychmiastowe działanie. Nie wymaga spłukiwania. Nie pozostawia smug i plam.

Dezynfekcja rąk:
Nanieść preparat na suche ręce w ilości 3ml. Nawilżyć całe dłonie skoncentrowanym preparatem i wcierać do całkowitego wyschnięcia. Nie spłukiwać. W celu uzyskania maksymalnej skuteczności stosować na wcześniej umyte dłonie.

 

Dezynfekcja powierzchni:
Nanieść preparat na powierzchnie wymagające dezynfekcji w ilości 3ml na każdy 1 m2 powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać. W celu uzyskania maksymalnej skuteczności stosować na wcześniej umyte powierzchnie.

 

Wszystkie składniki preparatów z linii Ecoline sa przyjazne dla środowiska i bezpieczne w stosowaniu. Wykazują potwierdzone badaniami działanie mocno dezynfekujące, inaktywuje wirusy otoczkowe (w tym wirus grypy, COVID 19, AH1N1), bezotoczkowe ( w tym HIV, HBV, HCV) oraz Rota wirus, działają bakteriobójczo, grzybobójczo, drożdżakobójczo. Dzięki naturalnym składnikom pozwalają na wielokrotne użycie w ciągu dnia, zabezpieczając skórę przed działaniem wysokiej zawartości alkoholu.

Brak recenzji dla tego produktu

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło