VERMEIREN Wózek inwalidzki specjalny V300 30 Comfort

4 000,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

V300 30° KOMFORT to nowoczesny wózek ze stabilizacją głowy i pleców wykonany z wysokiej jakości aluminium. . Konstrukcja wózka gwarantuje olbrzymie możliwości adaptacyjne dla użytkownika w myśl naszej idei przewodniej : wózek musi być spasowany do użytkownika a nie odwrotnie.

Ilość

V300 30° KOMFORT to nowoczesny wózek ze stabilizacją głowy i pleców wykonany z wysokiej jakości aluminium. . Konstrukcja wózka gwarantuje olbrzymie możliwości adaptacyjne dla użytkownika w myśl naszej idei przewodniej : wózek musi być spasowany do użytkownika a nie odwrotnie. Dzięki tapicerce typu Contour-Soft sprzęt oferuje komfort osobie siedzącej na najwyższym poziomie. Głębokie wyprofilowania boczne oparcia doskonale stabilizują tułów. Wyprofilowania siedziska zabezpieczają miednicę przed wychyleniami. Zagłówek typu ORTHO doskonale podpiera i stabilizuje głowę. Opcjonalne zastosowanie pasów NEOFLEX~ zapewnią prawidłową postawę siedzącą. Wózek dedykowany dla osób z niestabilnym tułowiem , szczególnie dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym , trzykończynowym, dla osób po udarach oraz z SM.


   -Koła tylne wypinane na szybkozłączki,
   -adapter koła tylnego umożliwia ustawienie innego kąta siedzenia np. dla osób spastycznych , po porażeniach czterokończynowych.
   -koła tylne w adapterze umożliwiającym zmianę środka ciężkości,
   -wyprofilowana tapicerka DARTEX-SOFT - L34L35,
   -specjalne zaczepy mocujące oparcie do ramy wózka umożliwiają przesuwanie oparcia w pionie i poziomie. Można w ten sposób podwyższyć oparcie lub zwiększyć głębokość siedzenia,
   -zagłówek ortopedyczny 3D - L58,
   -regulowane podnóżki z podparciem pod łydki -BZ7 ORTHO,
   -podłokietniki z regulacją wysokości - B05,
   -płyta podnóżka ze zmiennym kątem nachylenia,
   -3 wysokości siedziska od podłoża,  
   -3 wysokości podparcia pod łokieć,
   -3 głębokości podparcia pod łokieć,
   -5 poziomów nachylenia siedziska,
   -widelec ze zmiennym kątem,

Podnóżek regulowany z podparciem pod łydki typu ORTHO. Charakteryzuje się tym, że można nie tylko ustawić inny kąt ale także można dokładnie wyregulować pozycje ułożenia poszczególnych podparć , które są bezpośrednio odpowiedzialne za prawidłową postawę osoby siedzącej w wózku jak i jej prawidłową stabilizację:
    -podparcie łydki regulowane na głębokość oraz wysokość,
    -podparcie stopy regulowane na wysokość jak również ustawialny kąt podparcia stopy.

V300 30 KOMFORT pomimo tego , że wygląda na duży i nieporęczny jeżeli chodzi o składanie i transport w bagażniku to można go złożyć w 2 dwie minuty. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu wózek składa się do bardzo minimalnych rozmiarów i można go przewozić nawet w małym bagażniku.

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło