VERMEIREN Wózek inwalidzki stalowy 708D

950,00 zł
Brutto 1-3

Wózek standardowy , wykonany ze stali precyzyjnej. Konstrukcja modułowa konfigurowalna. Duża ilość opcji dodatkowych sprawia , że można go skonfigurować do prawie wszystkich wymagań indywidualnych użytkownika.

Szerokość siedziska: 39 cm
 

Wózki standardowe wykonane ze stali precyzyjnej, przeznaczone dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. Wózek posiada konstrukcję modułową tzn., że standardową wersję można rozbudować i modyfikować w taki sposób, aby spełniała jak najlepiej oczekiwania klienta. Jeżeli w trakcie używania potrzeby użytkownika zmienią się, nie musi on zaopatrywać się w nowy wózek, wystarczy dokupić jedynie podzespoły, które po zamontowaniu, zapewnią dalszą eksploatację, komfort i użyteczność.

Nowy wygląd i kształt podłokietników czyni wózek nowoczesnym i estetycznym, a możliwość odchylania za oparcie i wyciąganie, bardziej funkcjonalnym. Płyty boczne podłokietnika wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Sześć punktów mocowania płyty do ramy podłokietnika gwarantuje, że nie ulega ona wyginaniu i pękaniu.
Wspaniale funkcjonujące, bardzo skuteczne hamulce oparte na systemie sprężynowym. Nie ważne czy masz dużo siły w rękach czy mało zablokowanie i odblokowanie hamulca nie sprawią już trudności.
Widełki plastikowe wykonane z bardzo wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego zmniejszają wagę wózka. Koła tylne na szybkozłączce. Kółka odbojowe zabezpieczają ściany przed rysowaniem i niszczeniem podczas jazdy w małych pomieszczeniach.

Brak recenzji dla tego produktu

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło