Taboret lekarski medyczny kosmetyczny chromowany

385,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Prosty, elegancki taboret posiadający stabilną konstrukcję oraz z podstawą chromowaną, wyposażoną w kółka zwiększające mobilność taboretu. Wysokość regulowana za pomocą siłownika gazowego. Siedzisko taboretu wykonane jest ze sklejki, wypełnione pianką poliuretanową, pokryte tworzywem sztucznym, odpornym na środki dezynfekcyjne. 

Stosowany jako wyposażenie do: gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali i gabinetów kosmetycznych. Stabilna i wytrzymała konstrukcja produktu wytrzymuje maksymalne obciążenie użytkownika do 120 kg.

Kolor:
Ilość

Taboret do gabinetu lekarskiego, kosmetycznego na chromowanej podstawie

Funkcjonalny i elegancki taboret posiadający stabilną konstrukcję oraz chromowaną podstawę, wyposażoną w podgumowane kółka zwiększające mobilność i zapewniające cichą pracę. Wysokość regulowana pneumatycznie za pomocą siłownika gazowego. Siedzisko taboretu wykonane jest ze sklejki, wypełnione pianką poliuretanową, pokryte tworzywem sztucznym. Kolorystyka obicia może być indywidualnie dobrana do wystroju gabinetu, gdyż model jest dostępny w osiemnastu różnych kolorach.

Taboret został wykonany z materiału skóropodobnego i nieprzemakalnego, powlekanego, o podwyższonej odporności na zadrapania i ograniczonej palności. Nie zawiera ftalanów i lateksu. Materiał ten jest stosowany także w produktach dla dzieci

Stosowany jako wyposażenie do: gabinetów lekarskich, przychodni, gabinetów kosmetycznych i szpitali. Stabilna konstrukcja produktu wytrzymuje maksymalne obciążenie użytkownika do 120 kg.

Parametry techniczne:

  • Wysokość minimalna - 510 mm
  • Wysokość maksymalna - 710 mm
  • Średnica siedziska - 330 mm
  • Średnica podstawy - 640 mm
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Wzorniki kolorów:

kolory taboretów do gabinetów lekarskicj

Podobne z kategorii

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło