Wózek inwalidzki aluminiowy z szybkozłączkami FS 908 LJQ

1 700,00 zł
Brutto 1-3

Jest to standardowy wózek aluminiowy. Dobrze sprawdza się przy pokonywaniu nawet dużych odległości wraz z osobą towarzyszącą.

Szerokość siedziska: 41 cm
 

Wózek inwalidzki aluminiowy z szybkozłączkami FS 908 LJQ

Wózek FS 908 LJQ jest lekkim modelem, którego solidna konstrukcja jest nie tylko lekka, ale i wytrzymała dzięki zastosowaniu aluminiowej ramy wzmocnionej podwójnym krzyżakiem. Optymalnie dobrane ustawienia wpływają na większy komfort użytkowania. Manualny wózek jest przeznaczony do transportu.

ŁATWE SKŁADANIE I ROZKŁADANIE Nieskomplikowane składanie i rozkładanie jest możliwe dzięki podwójnemu krzyżakowi i funkcji szybkiego demontażu kół.
KOMFORT USTAWIANIA Regulacja szerokości siedziska, odchylane podnóżki i podłokietniki. Możliwość zaadaptowania wózka do potrzeb osób po amputacji kończyn. Regulacja środka ciężkości.
PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO Bezpieczna jazda jest możliwa dzięki systemowi antywywrotnemu i hamulcom dla osoby prowadzącej. Stabilność zapewnia wzmocniona podwójnym krzyżakiem rama aluminiowa.
SOLIDNE WYKONANIE Niezwykle lekka konstrukcja o udźwigu do 100 kg - aluminiowa rama nie ulegająca korozji.

Obsługa wózka inwalidzkiego aluminiowego z szybkozłączkami FS 908 LJQ

 Składanie wózka nie zabiera dużo czasu dzięki konstrukcji ramy na podwójnym krzyżaku. Demontaż jest łatwy i szybki również dzięki specjalnej funkcji demontażu kół. W efekcie wózek bez trudu mieści się w bagażniku samochodu. Składanie i rozkładanie jest tym bardziej komfortowe, że wózek waży zaledwie 14 kg. Dzięki temu świetnie sprawdza się u osób, które często się przemieszczają.
 
Wózek ma pewne możliwości regulacji, dzięki czemu parametry można dostosować do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej. Przede wszystkim regulowana jest szerokość siedziska. Podnóżki i podłokietniki są odchylane, dzięki czemu gwarantowane jest maksimum wygody. Regulacja środka ciężkości zapewnia komfort i bezpieczeństwo osobom po amputacjach kończyn.

Brak recenzji dla tego produktu

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło