Ławka wannowa siedzisko z uchwytem

115,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Ławka wannowa jako urządzenie wspomagające w codziennych czynnościach higienicznych, przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, z chorobami narządu ruchu, dla osób starszych, a także dla osób, dla których korzystanie ze standardowej wanny jest problematyczne (siedzenie i wstawanie). Ułatwia korzystanie z wanny i pomaga podczas wielu codziennych czynności toaletowych. Zopatrzona w anty-poślizgowy uchwyt.

Kolor:
Ilość

Ławka nawannowa siedzisko wannowe z anty-poślizgowym uchwytem

Jest to urządzenie wspomagające w codziennych czynnościach higienicznych, przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, z chorobami narządu ruchu, dla osób starszych, a także dla osób, dla których korzystanie ze standardowej wanny jest problematyczne (siedzenie i wstawanie). Ułatwia korzystanie z wanny i pomaga podczas wielu codziennych czynności toaletowych.

Cechy i właściwości:

  • siedzisko wykonane z łatwo zmywalnego polietylenu
  • siedzisko wyposażone w otwory odpływowe oraz miejsce na mydło
  • uchwyt ułatwiający wstawanie
  • regulacja szerokości nóżek rozporowych
  • stabilna i wytrzymała konstrukcja

Ławeczka na wannę wykonana jest z solidnego tworzywa sztucznego ze wzmocnieniami dzięki czemu nie jest narażona na korozję. Posiada regulację za pomocą dokręcanych nóżek rozporowych, które pozwalającą na dostosowanie ławeczki do większości rozmiarów wanien. Ławka na wannę wykonana jest z chropowatego plastiku chroniącego przed ślizganiem, wyposażona jest w miejsce na mydło.

Specyfikacja techniczna produktu:

Wymiar siedziska: 70 x 30 cm

Wysokość siedziska: 5 cm

Do szerokości wanny: 40 – 62 cm

Waga: 2,7 kg

Maksymalne obciążenie: 160 kg

AR-206
Product weight: 2.000000kg

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło