Uchwyt łazienkowy umywalkowy stały - różne rozmiary

69,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Specjalistyczna poręcz -uchwyt dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. Stanowi kluczowy element wyposażenia toalet i łazienek dedykowanych tej grupie ludzi. Poręcz w znacznym stopniu zwiększa komfort oraz zapewnia bezpieczne poruszanie się w pomieszczeniach użyteczności publicznej jak i w warunkach domowych. Uchwyt przeznaczony jest do instalacji przy umywalkach, wannach, prysznicach i sedesach.

UU:
Ilość

Uchwyt - poręcz umywalkowa, łazienkowa dla osób niepełnosprawnych.

Wykonany jest ze stali węglowej malowanej proszkowo, w kolorze białym. Ma za zadanie zapewnić stabilność osobie niepełnosprawnej korzystającej z umywalki lub z WC. Uchwyt łukowy jest uniwersalny i można go montować zarówno po lewej, jak i po prawej stronie urządzenia. Jest to niezwykle pomocny przyrząd dla osób niepełnosprawnych, posiadający solidną i funkcjonalną konstrukcję, a także spełniający europejskie normy i standardy w zakresie likwidacji barier dla osób niepełnosprawnych.

Poręcze przeznaczone są do instalacji przy umywalkach, wannach, prysznicach i sedesach, dzięki czemu w pełni dostosowują pomieszczenie higieniczno-sanitarne do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Produkt został wykonany w Polsce. Posiada wszelkie atesty i certyfikaty.

 

UU

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło