Stojak na kroplówki z dwiema zawieszkami

289,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Stojak na kroplówki z dwiema zawieszkami. Wieszaki na kroplówki są wykonane ze stali nierdzewnej, pokrywanej farbą proszkową, co zapewnia im wytrzymałość i odporność na zarysowania. Mają kształt pięciokołowego stelaża, co daje im stabilność i zapobiega przewróceniom. Na wieszaku znajdują się haki, na którym zawieszona jest butelka infuzyjna lub worek z płynami, oraz regulowany uchwyt, który umożliwia dostosowanie wysokości zawieszonej kroplówki do potrzeb pacjenta.

Ilość

Stojak do kroplówek dwuramienny

Stojak dwuramienny do płynów infuzyjnych. Jego przemieszczanie umożliwiają cztery nogi z plastikowymi kółkami jezdnymi, natomiast regulacja wysokości wieszaka jest możliwa dzięki zastosowaniu układu zaciskowego.

Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, pokryty jest farbą proszkową, odporna na korozję i zarysowania.

Statyw na kroplówki wyposażony jest w dwa wieszaki na pojemnik z płynami infuzyjnymi.

Wieszak na kroplówki wykonany jest zazwyczaj z lekkich, ale trwałych materiałów, które umożliwiają jego łatwe przenoszenie i stabilne utrzymanie kroplówki. Jest to niezbędne zarówno w placówkach medycznych, takich jak szpitale, kliniki czy przychodnie, gdzie pacjenci otrzymują dożylne leczenie, jak i w domu podczas opieki nad osobami wymagającymi podobnych procedur.

Wysokość: min. 1200 – max. 2200 mm

Średnica podstawy: 500 mm.

Obciążenie zawieszki - 1 kg.

Produkt POLSKI najwyższej jakości.

Podobne z kategorii

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło