Stanowisko do pobierania krwi fotel do poboru krwi COR-1

719,00 zł
Brutto
Maksymalny czas realizacji: 14 dni roboczych

Stanowisko do pobierania krwi, to proste i praktyczne siedzisko, ułatwiające sprawne przeprowadzenie zabiegu iniekcji. Fotel do pobierania krwi jest idealnym rozwiązaniem nie tylko jako wyposażenie gabinetów lekarskich, ale również sprawdzi się w szpitalach, laboratoriach oraz prywatnych placówkach zdrowia. Wyróżnia go przede wszystkim płynna regulacja kąta pochylenia oparcia oraz zagłówka, co umożliwia pacjentowi uzyskanie pełnego komfortu. Dzięki ruchomemu siedzisku zintegrowanemu z oparciem pleców uzyskuje się położenie podłokietnika do pobierania krwi, odpowiednio z prawej lub z lewej ręki.

Kolor:
Ilość

Stanowisko do pobierania krwi z podłokietnikiem

Stanowisko do pobierania krwi jest prostym i praktycznym rozwiązaniem, ułatwiającym sprawne przeprowadzenie zabiegu iniekcji, dzięki konstrukcji zapewniającej stabilność podczas zabiegów. Dzięki niemu, personel medyczny może wygodnie i bez problemu pobrać krew pacjenta. Stanowisko to umożliwia również precyzyjne ułożenie ręki pacjenta oraz zmianę położenia podłokietnika (lewostronny lub prawostronny po obróceniu siedziska), co jest niezwykle istotne dla skuteczności pobrania.

Stanowisko do pobierania krwi wykonane na ramie z zamkniętych profili stalowych, pokrytych białym lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV. Zarówno siedzisko, oparcie, jak i podłokietnik są  wypełnione elastyczną pianką. Stanowisko do poboru krwi zostało wykończone bezszwowo atestowanym materiałem skóropodobnym, łatwym w konserwacji, nieprzemakalnym, charakteryzującym się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie oraz środki dezynfekcyjne. Nie zawiera ftalanów i lateksu. Może być stosowany w wyposażeniu przeznaczonym dla najmłodszych pacjentów. Szeroka gama kolorów tapicerki pozwala na dopasowanie kolorystyki fotela do ogólnego wystroju wnętrza gabinetu.

Siedzisko wahadłowe zintegrowane z oparciem pleców umożliwiające pobrania krwi z prawego lub lewego przedramienia pacjenta. Dodatkowo, możliwość regulacji wysokości podłokietnika  o kąt 180 stopni i kąta położenia siedziska zintegrowanego z oparciem o 90 stopni, pozwala na indywidualne dopasowanie do każdego pacjenta, niezależnie od jego wzrostu. 

Warto zauważyć, że wykorzystanie tego typu stanowisk do pobierania krwi, może przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy personelu medycznego, dzięki usprawnieniu procesu pobierania krwi, a także przyczynić się do komfortu i wygody pacjenta.

Zalety stanowiska do pobierania krwi i zabiegów iniekcji:

  • stabilna konstrukcja 
  • wahadłowe siedzisko, umożliwiające prowadzanie zabiegów zarówno na lewej jak i na prawej ręce pacjenta
  • podłokietnik z regulacją wysokości i obrotem o 180°
  • komfortowe, wygodne siedzisko, oparcie pleców i podłokietnik wypełnione elastyczną pianką 
  • atestowana, estetycznie wykonana i bezpieczna nawet dla dzieci tapicerka, w wielu kolorach do wyboru
  • zaokrąglone narożniki elementów tapicerowanych
  • elementy stalowe pokryte lakierem proszkowym odpornym na zarysowania, dezynfekcję oraz promieniowanie UV
  • obciążenie do 150 kg
  • certyfikowany wyrób medyczny

 

DANE TECHNICZNE:

- Całkowita szerokość: 600 mm

- Całkowita głębokość: 800 mm

- Całkowita wysokość: 900 mm

- Szerokość podstawy: 600 mm

- Głębokość podstawy: 700 mm

- Wymiary siedziska: 390 mm x 390 mm

Czas oczekiwania 1-2 tygodnie

COR-1
Product weight: 20.000000kg

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło