Reh4Mat Orteza ręki i przedramienia AM-OSN-U-01

169,90 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01. Otwarta orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek.

Rozmiar:
Ilość

Innowacyjny, anatomiczny kształt ortezy zapewnia lepsze usztywnienie oraz leczenie nadgarstka i stawu promieniowo-nadgarstkowego. Zastosowanie produktu jest dobrym rozwiązaniem w przypadku zwichnięć stawu nadgarstkowego, bóli nadgarstka, uszkodzeń i zapaleń ścięgien, ostrych zapaleń kości nadgarstka lub śródręcza, schorzeń neurologicznych oraz innych problemów i zabiegów reumatologicznych (np. ortopedia). Ortezę można stosować również zapobiegawczo w trakcie uprawiania sportu.

ŚWIEŻOŚĆ: Orteza powstała ze specjalnego surowca AirSanmed, który składa się z dzianiny frotte, perforowanej pianki oraz półprzepuszczalnego laminatu medycznego. Dzięki temu pacjent zyskuje świeżość i komfort.

ŁATWY W UŻYTKOWANIU: Orteza jest otwarta, dlatego łatwo ją założyć oraz regulować zapięcie. Produkt jest dostosowany do każdego rozmiaru i kształtu dłoni.

DODATKOWE UŁATWIENIA: W dolnej części ortezy zamontowano plastikowe końcówki, które ułatwiają założenie mniej sprawnym pacjentom. Orteza jest refundowana przez NFZ od 0 zł.

DUŻY ZAKRES STABILIZACJI: Otwarta konstrukcja oraz użycie dwóch szerokich taśm obwodowych i jednej dłoniowej, powoduje, że orteza jest bardzo funkcjonalna i zapewnia oczekiwaną stabilizację.

OBSŁUGA OTWARTEJ ORTEZY RĘKI I PRZEDRAMIENIA

Ortezę zapina się na rzepy na nadgarstku i przedramieniu. Stabilizator jest dostępny we wszystkich rozmiarach: od S do XL. Taka rozbieżność pozwala na dobranie najlepszej wersji dla siebie, co wpływa na najlepszą stabilizację oraz ochronę kończyny.

Orteza sprawdza się w trakcie leczenia różnego rodzaju urazów, a także jako profilaktyczne działanie podczas uprawiania sportu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko stabilność, ale również ogromną wygodę. Zastosowane materiały są miękkie i miłe w dotyku.

 Tabela rozmiarów:

Rozmiar

Obwód dłoni

S

13-15cm

M

15-17cm

L

17-19cm

XL

19-21cm

Product weight: 1.000000kg

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło