Reh4Mat Dziecięca orteza na kolano AM-DOSK-Z/1R

359,90 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Zamknięta dziecięca orteza stawu kolanowego, wyposażona w regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni, co pozwala na stabilizację i unieruchomienie nogi Twojego dziecka w pożądanej pozycji. Wyprodukowana z lekkich materiałów jest doskonałym rozwiązaniem dla najmłodszych.

Rozmiar:
Ilość

Orteza kolanowa dla dzieci AM-DOSK-Z/1R wyposażona jest w nowoczesny mechanizm regulacji kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. Dzięki zastosowaniu specjalnej szyny ortopedycznej zamknięta orteza dziecięca pozwala na unieruchomienie i stabilizację stawu kolanowego dziecka w odpowiedniej pozycji. Wyprodukowana z lekkich, wygodnych i oddychających materiałów daje duży komfort codziennego użytkowania. Orteza AM-DOSK-Z/1R szczególnie polecana jest do stosowania w okresie rehabilitacji po leczeniu operacyjnym kolana i po urazach.

Regulacja kąta zgięcia Zamknięta orteza stawu kolanowego dla dzieci AM-DOSK-Z/1R posiada opcję regulacji kąta zgięcia i wyprostu kolana co 15 stopni, co pozwala na ułożenie kończyny i jej stabilizację w odpowiednie pozycji.

Lekka i wygodna Orteza dziecięca AM-DOSK-Z/1R została wyprodukowana z lekkich materiałów, co znacznie ułatwia jej użytkowanie najmłodszym, nie obciążając nóżek. Orteza jest wykonana z innowacyjnego surowca ProSIX, który dopasowuje się do ciała pacjenta - rozciąga się we wszystkich kierunkach, przez co świetnie modeluje kształt kończyny.

Oddychający materiał Zastosowanie wewnętrznej perforacji pozwala na odprowadzenie nadmiaru ciepła i wilgoci od skóry pacjenta.

Dobra stabilizacja Konstrukcja ortezy dziecięcej AM-DOSK-Z/1R zawiera anatomicznie wyprofilowany pierścień, który doskonale stabilizuje rzepkę.

Obsługa dziecięca ortezy stawu kolanowego AM-DOSK-Z/1R

Konstrukcja zamkniętej ortezy dziecięcej AM-DOSK-Z/1R pozwala na dobrą stabilizację stawu kolanowego i rzepki dziecka, dodatkowo odciąża przyczepy mięśni oraz staw rzepkowo-udowy. Rozwiązania konstrukcyjne zastosowanie w ortezie pozwalają na zwiększanie zakresu ruchów w stawie.

Orteza dziecięca AM-DOSK-Z/1R wykonana jest z innowacyjnego materiału, który rozciąga się we wszystkich kierunkach i dopasowuje do ciała pacjenta, co świetnie modeluje kształt kończyny.

Układ elastycznych szyn bocznych w ortezie pozwala na właściwe przyleganie do zabezpieczonej kończyny. Szyny wyposażono w specjalne zegary umożliwiające regulację kąta zgięcia co 15 stopni.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar

Środek kolana

I

23 – 26cm

II

26 – 29cm

III

29 – 33cm

 

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło