OttoBock Stabilizator kolana Genu Sensa

160,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Stabilizująca orteza kolanowa GENU SENSA

Wspomaga otrzymanie właściwej pozycji stawu kolanowego, odciąża go, pomaga redukować ból oraz zmniejsza wysięki i obrzęki.

Rozmiar:
Ilość

 Innowacyjna oddychająca i antybakteryjna dzianina gwarantuje wysoki komfort codziennego użytkowania. Orteza GENU SENSA polecana jest do stosowania przy pooperacyjnych, pourazowych i przewlekłych podrażnieniach, przy problemach z kolanem (lekka niestabilność, lekka wiotkość więzadeł), przy przeciążeniowym bólu kolana oraz przy obrzękach stawów (np. w stanach zapalnych kości i stawów).

Dobra stabilizacja W ortezie kolanowej GENU SENSA konstrukcyjnie wykorzystano pierścień wykonany z Technogelu, który zapewnia właściwe pozycjonowanie i stabilizację rzepki. Orteza poprawia funkcjonowanie stawu kolanowego, pomaga zmniejszyć ból, redukuje obrzęki i wysięki.

Idealne dopasowanie Materiał dzianinowy o trójwymiarowej strukturze jest wygodny - dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapobiegając jednocześnie powstawaniu miejscowego ucisku. Dzianina w dole podkolanowym jest szczególnie elastyczna i miękka.

Oddychający i antybakteryjny materiał Materiał, z którego wykonana jest orteza kolanowa GENU SENSA, ma właściwości antybakteryjne. Specjalne włókna hamują rozwój bakterii i redukują powstawanie przykrego zapachu. Dzianina oddycha, absorbuje wilgoć i odprowadza ją na powierzchnię materiału.

Komfort użytkowania Specjalny materiał, odpowiednie dopasowanie dzięki bocznym sprężynowym fiszbinom, dobra stabilizacja połączona ze wspomaganiem ruchu kolana sprawiają, że orteza stawu kolanowego jest ceniona za wysoki komfort użytkowania.

Obsługa ortezy stawu kolanowego stabilizującej GENU SENSA

Orteza stawu kolanowego GENU SENSA jest bardzo przyjazna

dla skóry. Miękka w dotyku, oddychająca, nie powoduje podrażnień.

Antybakteryjne włókna zintegrowane z dzianiną hamują rozwój drobnoustrojów, co nie tylko zapewnia komfort długotrwałego użytkowania, ale także hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Trójwymiarowa dzianina absorbuje wilgoć i odprowadza ją na powierzchnię materiału, skąd ta szybko wyparowuje.

 

Rozmiar

15cm poniżej kolana

15cm powyżej kolana

XXS

25 - 28 [cm]

35 - 38 [cm]

XS

28 - 31 [cm]

38 - 41 [cm]

S

31 - 34

41 - 44

M

34 - 37

44 - 47

L

37 - 40

47 - 50

XL

40 - 43

50 - 53

XXL

43 - 46

53 - 56

 

 

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło