Opaska elastyczna stawu kolanowego bezszwowa

29,90 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Opaska elastyczna stawu kolanowego PT 0307 Pani Teresa to bezszwowa opaska przeznaczona do celów wspomagania procesu leczenia oraz rehabilitacji zgodnie ze wskazaniami medycznymi. Niezwykle skuteczna i bardzo przyjazna dla skóry. Posiada anatomiczny kształt. Opaska na kolano chroni staw kolanowy podczas uprawiania sportu lub w czasie wzmożonego wysiłku. Opaska jest miła w kontakcie ze skórą. Dużym atutem jest to, że nie powoduje ograniczania ruchów. Wykonana została z połączenia elastycznego poliamidu i elastanu, dzięki czemu bez najmniejszych trudności dopasowuje się do anatomii kolana. Dostępna w kolorze beż i czerń w rozmiarach od S do XL. 

Opaska na kolano:
Ilość

Opaska elastyczna stawu kolanowego PT 0307 Pani Teresa bezszwowa.

Jest przeznaczona do celów wspomagania procesu leczenia oraz rehabilitacji zgodnie ze wskazaniami. Wzmacnia i chroni staw kolanowy. Może być stosowana we wczesnej rehabilitacji stawu po operacji, złamaniu i innych urazach, jak również po zdjęciu opatrunku gipsowego oraz w trakcie wysiłku fizycznego w celu wzmocnienia i stabilizacji aparatu więzadłowego. Pomaga łagodzić bóle, działa przeciwobrzękowo.

Opaska ma anatomiczny kształt. Jej bezszwowa konstrukcja jest przyjazna dla skóry. Wyprodukowana jest w poliamidu z dodatkiem elastanu i silikonu. To wyrób medyczny wielokrotnego użytku. Aby wybrać właściwy rozmiar, należy zmierzyć obwód nogi nad kolanem.

Elastyczna opaska na staw kolanowy, odpowiednia do stosowania w profilaktyce oraz w trakcie leczenia i rehabilitacji:

  • stawu po operacji, złamaniu i innych urazach,
  • po zdjęciu opatrunku gipsowego
  • w trakcie wysiłku fizycznego w celu wzmocnienia i stabilizacji aparatu więzadłowego

Sposób użycia:

  1. Opaskę wciągnąć przez stopę na wysokość stawu kolanowego.
  2. Stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

Skład materiałowy:

Poliamid 60%, elastan 38%, silikon 2%.

Dobór właściwego rozmiaru jest warunkiem odpowiedniego funkcjonowania wyrobu. W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru należy dokonać pomiaru obwodu nogi nad kolanem. 

Rozmiar S: obwód nogi nad kolanem 30 - 38 cm.

Rozmiar M: obwód nogi nad kolanem 39 - 47 cm.

Rozmiar L: obwód nogi nad kolanem 48 - 54 cm.

Rozmiar XL: obwód nogi nad kolanem 55 - 63 cm.

PT0307

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło