Seni pieluchomajtki Super Seni Plus Medium (M) 30 szt

74,40 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Oddychające pieluchomajtki Super Seni Plus to pieluchomajtki "nocne" o podwyższonej chłonności przeznaczone dla osób z ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być używane także w przypadku inkontynencji kałowej. Przeznaczone zarówno dla osób leżących, obłożnie chorych jak i osób aktywnych. Specjalny laminat oddychający zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry, a także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pieluchy co ogranicza ryzyko powstania odparzeń czy odleżyn.

Ilość

Oddychające pieluchomajtki Super Seni Plus to pieluchomajtki "nocne" o podwyższonej chłonności przeznaczone dla osób z ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być używane także w przypadku inkontynencji kałowej. Przeznaczone zarówno dla osób leżących, obłożnie chorych jak i osób aktywnych. Specjalny laminat oddychający zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry, a także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pieluchy co ogranicza ryzyko powstania odparzeń czy odleżyn. Dzięki zastosowaniu laminatu zamiast tradycyjnej folii izolacyjnej zminimalizowano ryzyko powstawania podrażnień skóry. Pieluchomajtki Super Seni posiadają elastyczny ściągacz taliowy w przedniej i tylnej części pieluchomajtek oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów, pozwalające na wielokrotne zapinanie i odpinanie pieluchomajtek bez ryzyka rozerwania warstwy zewnętrznej. Delikatne, elastyczne, włókninowe falbanki boczne zamocowane wewnątrz chronią przed wyciekami, a zastosowanie specjalnego superabsorbentu w podwójnym, anatomicznym wkładzie chłonnym sprawia, że Super Seni nie tylko chłoną mocz, ale także niwelują nieprzyjemny zapach. Dzięki wskaźnikowi wilgotności umieszczonym wzdłuż pieluchy jednym spojrzeniem można ocenić czy produkt wymaga zmiany.

Pieluchomajtki o podwyższonym poziomie chłonności charakteryzują się fioletowym kolorem opakowania oraz fioletowymi paskami na zewnętrznej warstwie pieluchy.

Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru pieluchy. Aby produkt spełniał swoją rolę, zachował szczelność i nie przeciekał, musi dokładnie przylegać do ciała pacjenta zarówno w części pachwinowej, jak i w talii. Przez błędne przekonanie, że większy rozmiar zapewni większą chłonność i bezpieczeństwo, często dobierane są zbyt duże pieluchomajtki. A jest wręcz przeciwnie - zbyt duży rozmiar prowadzi do wycieków, trochę wyższa chłonność większego rozmiaru nie przekłada się na lepsze zabezpieczenie.

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło