Parawan medyczny lekarski do przychodni SZTYWNY

306,00 zł
Brutto
Realizacja zamówienia: 4 dni

Parawan jest nieodzownym elementem w każdym gabinecie lekarskim, zapewniając intymność i prywatność pacjentowi podczas zabiegów medycznych. Dzięki niemu pacjent może czuć się komfortowo, gdyż stwarza przestrzeń w której chory może przygotować się do badania. Parawany medyczne są łatwe do montażu i demontażu, a ich konstrukcja jest łatwa w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Dzięki nim można skutecznie dzielić przestrzeń w dużych salach czy szpitalnych oddziałach, co pomaga w organizacji pracy personelu medycznego. 

Kolor:
Ilość

Parawan medyczny sztywny, niezmywalny.

Parawan medyczny jest przydatnym narzędziem, które zapewnia pacjentowi prywatność i komfort podczas wykonywania różnych procedur medycznych. Może on być używany do oddzielenia pacjenta od innych osób obecnych w gabinecie medycznym oraz zapewniać intymność podczas wykonywania badań fizycznych lub innych procedur.

Jednoskrzydłowy parawan dzięki swym rozmiarom znajdzie zastosowanie przede wszystkim w gabinetach medycznych, salonach kosmetycznych i przychodniach służby zdrowia. Konstrukcja parawanu wykonana jest z lekkich, metalowych profili malowanych lakierem proszkowym, o zwiększonej odporności na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Zasłona parawanu, wykonana z bawełny, jest dostępna w czterech kolorach do wyboru. Parawan medyczny może być również stosowany do separacji pacjentów zakaźnych lub podejrzewanych o zakażenie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Dzięki temu personel medyczny może bezpiecznie i skutecznie prowadzić procedury diagnostyczne i lecznicze.

Istnieje możliwość łączenia ze sobą pojedynczych parawanów w dwuskrzydłowe za pomocą plastikowych łączników.

Parawan został wykonany w Polsce. Posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Dane techniczne:

  • Wysokość: 1850mm
  • Szerokość: 1000mm

WYKONANIE:

  • konstrukcja stalowa 
  • malowane proszkowo
  • płótno parawanu wykonane z bawełny

 

Podobne z kategorii

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło