.

Promocja

.

APARAT ODWODZĄCY P961F Kończyny górne

APARAT ODWODZĄCY P961F

649,00 zł
Brutto
Ilość

Wskazania

P961F Aparat odwodzący (orteza odwodząca staw barkowy z regulacją kąta odwiedzenia) może być używany :

przez osoby z deficytem postawy w pozycji siedzącej: uszkodzenia centralnego rdzenia nerwowego (udar mózgu, uraz  czaszkowy), obwodowego układu nerwowego, zaburzenia naczyniowo ruchowe. wyprofilowany i wykonany z wysoce wiskoelastycznej pianki aparat odwodzący, który może być używany we wszystkich modelach wózków inwalidzkich. Jest symetryczny. Dostarczany w pokrowcu z Polymaille.

Kończyny górne przyczyniają się w dużej mierze do  stabilizacji pacjenta w pozycji siedzącej. Niezbędne jest zapewnienie kończynom górnym odpowiedniego podparcia przy pacjentach mających problem z utrzymaniem odpowiedniej postawy w pozycji siedzącej - uszkodzenia centralnego rdzenia nerwowego (udar mózgu, uraz głowy), obwodowego układu nerwowego, zaburzenia naczyniowo ruchowe.

WŁAŚCIWOŚCI:

Aparat odwodzący (orteza odwodząca staw barkowy z regulacją kąta odwiedzenia)  do pozycjonowania kończyny górnej wykonany z wiskoelastycznej pianki z usztywnieniem z płyty

Zalety:

łatwy do dopasowania łatwy i szybki w montażu adaptuje się do ruchów pacjenta pasuje do wszystkich rozmiarów oraz typów morfologii lewo i prawostronny prosta regulacja, bez narzędzi łatwy do przeniesienia waga kończyny górnej jest przenoszona na udo, a nie na podłokietnik, przez co gwarantuje   odpowiednią pozycję bez względu na pozycję i mobilność pacjenta anatomiczny kształt i pianka z efektem pamięci zapewnia optymalny komfort dla pacjenta odpowiednio wyprofilowany, zachowuje naturalna pozycję ręki i dłoni, zwłaszcza  łokcia i nadgarstka.

Czas realizacji do 3 tygodni

Specyficzne kody

Produkty powiązane