Sklep medyczny w Jędrzejowie to miejsce, w którym znajdziecie Państwo przydatne, sprawdzone oraz wysokiej jakości produkty przeznaczone do opieki nad chorymi, niepełnosprawnymi, osobami starszymi, jak również pomocne w procesie leczenia czy rehabilitacji. Ponadto pracownicy placówki zadbają o komfort każdego klienta, służąc fachową oraz specjalistyczną poradą. Sprzęt znajdujący się w ofercie naszego sklepu to akcesoria znanych i cenionych marek, spełniające oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Co znajduje się w katalogu firmy? Jakie usługi zapewniamy? Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdą Państwo poniżej.

Sklep medyczno-ortopedyczny - Jędrzejów

Specjalistyczny sklep medyczny w Jędrzejowie to miejsce stworzone specjalnie dla Państwa. Osoby, które zmagają się z różnego rodzaju chorobami, zaburzeniami czy dysfunkcjami, znajdą u nas wszystkie potrzebne akcesoria. Kładziemy szczególny nacisk na komfort życia, pomoc w odzyskiwaniu sprawności, jak również bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i ich opiekunów. Dlatego też w katalogu produktów znajdują się akcesoria podzielone grupowo, wśród których można wyróżnić produkty:

      pierwszej pomocy,

      higieny i pielęgnacji: pampersy, podkłady higieniczne, baseny, kaczki,

      do poruszania i  przemieszczania się - balkoniki, wózki, kule ortopedyczne, laski,

      do opieki na chorymi - łóżka, przenośne toalety, uchwyty łazienkowe, drabinki,

      ortopedyczne - stabilizatory, opaski uciskowe, pasy, gorsety.

Każdy z oferowanych produktów znajdujący się w sklepie ortopedycznym w Jędrzejowie dobierany jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i możliwościami pacjenta. Wiele z nich podlega refundacji, co znacznie zwiększa możliwości rehabilitacyjne.

Usługi sklepu medycznego w Jędrzejowie

Jędrzejowski sklep medyczny to także placówka, która pomoże Państwu w serwisie wielu akcesoriów. Doradzi w sprawie pozyskiwania wszelkiego rodzaju dofinansowań oraz zwrotów kosztów leczenia. Dzięki fachowej oraz doświadczonej załodze możliwe jest również dopasowanie sprzętu do szczególnych potrzeb klientów. Tak skompletowany sprzęt oraz wskazówki dotyczące opieki znacznie ułatwią proces rehabilitacji, rekonwalescencji czy stworzenia bezpiecznych i komfortowych warunków dla chorego. Nasz sklep medyczno- ortopedyczny w Jędrzejowie zapewni Państwu również dostawę towaru, a także jego montaż czy szczegółowy pokaz obsługi.

Zalety korzystania z naszych usług

Sklep ortopedyczny w Jędrzejowie to miejsce, dzięki któremu każdy klient może poczuć się swobodnie. Wszystkie akcesoria są sprawne, sprawdzone, jak również dopasowane do potrzeb chorych. Sprowadzane od znanych, doświadczonych polskich i zagranicznych producentów. Ponadto warto zwrócić uwagę na wiele możliwości kontaktu, co w niektórych przypadkach jest sprawą kluczową. Mają Państwo możliwość zamówienia towaru oraz jego dostawy, co znacznie wpływa na komfort całej transakcji. Fachowe doradztwo naszej załogi pomoże w ostatecznym, celnym i efektywnym podjęciu każdej, niekiedy trudnej dla Państwa decyzji.

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło