Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych

0,90 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni

Wyrób przeznaczony do odsysania wydzieliny z górnych dróg oddechowych. Zalecane do źródeł ssania z własną regulacją siły ssącej.

Cewniki : CH06
Ilość
Dodaj do ulubionych
W magazynie

Guarantee safe & secure checkout

Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych

Jest to narzędzie przeznaczone do usuwania zalegającej wydzieliny z górnych dróg oddechowych pacjentów, pomagając w ich udrażnianiu. Miękkie, zaokrąglone zakończenie cewnika zapewnia optymalną ochronę delikatnych tkanek.

Zaleca się stosowanie z urządzeniami ssącymi, które mają możliwość regulacji siły ssania.

Cewniki posiadają oznaczenia rozmiaru w postaci numerów na opakowaniu oraz kolorowe oznaczenia na łączniku.

Cechy produktu:

  • wykonany z miękkiego, elastycznego PVC odpornego na zagięcia i skręcanie,
  • zmrożona powierzchnia zapobiega przyleganiu cewnika do ścianek rurki intubacyjnej,
  • atraumatyczna, lekko zaokrąglona końcówka,
  • wyposażony w dwa boczne otwory naprzemianległe na końcu,
  • łagodnie zaokrąglone krawędzie,
  • jednorazowego użytku, sterylizowany tlenkiem etylenu,
  • każda sztuka pakowana osobno: 1 sztuka/papier-folia.
H06-H20

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Przetwarzamy pliki cookies, przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe lub dane przeglądania w celu rozwijania i udoskonalania naszego sklepu. Za Twoją zgodą my i nasi partnerzy możemy wykorzystywać pozyskane dane. Klikając przycisk „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z powyższym opisem. Możesz także uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje, zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, gdyż mają istotny wpływ na funkcjonowanie naszego sklepu internetowego.