Szkolenie w Küschall "Partner"

Zespół ORTO MEDICO stale poszerza swoją wiedzę, tak aby jak najlepiej i najefektywniej pomagać każdej osobie, która potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego.

Dziś jesteśmy na szkoleniu w firmie Küschall "Partner", która oferuje aktywne wózki inwalidzkie wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii z dbałością o najmniejsze detale, które łączą doskonałe właściwości jezdne z przełomową funkcjonalnością i nowoczesnym wyglądem.

Dlaczego się kształcimy? 

Bo branża sprzętu rehabilitacyjnego jest obecnie jednym z dynamiczniej rozwijających się sektorów medycznego przemysłu.

A jako lider sklepów medyczno-ortopedycznych chcemy być zawsze nr 1 wyposażonym w wiedzę dla naszych klientów.

Jesteśmy niezwykle zaangażowani w nieustanne pozyskiwanie wiedzy, stąd postanowiliśmy napisać pewien felieton na ten temat. Możesz przeczytać go tutaj: https://medico24.pl/blog/rozwoj-narzedzi-rehabilitacyjnych-na-przykladzie-postepu-technologicznego-w-wozkach-inwalidzkich-b48.html

Klikając w powyższy link dowiesz się w skrócie, że dzięki postępowi technologicznemu oraz coraz większej świadomości społecznej na temat potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi, następują innowacyjne zmiany w projektowaniu i produkcji różnego rodzaju narzędzi rehabilitacyjnych, w tym wózków inwalidzkich - i na tym też przykładzie, wyodrębniliśmy 13 punktów kluczowych dla rozwoju tej branży:

Ergonomia i wygoda wózków inwalidzkich, Lekkość i wytrzymałość, Mobilność i manewrowanie, Personalizacja, Integracja z technologią, Estetyka wózka inwalidzkiego, Dostępność finansowa, Łatwość użytkowania, Globalny rynek, Przyszłość adaptacji.

Zapraszamy!

Sobota Poniedziałek Wtorek środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty March April May June July Sierpień Wrzesien Październik November December

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło