.

Promocja

Dział ortopedyczny firmy medico24 oferuje szeroki asortyment ortez i stabilizatorów, unieruchamiających stawy i równocześnie utrzymujących maksymalną możliwą ruchomość w celu powrotu do zdrowia. W najlepszym przypadku ortopedyczne ortezy (np. kolana, stawu skokowego lub nadgarstka) i stabilizatory (np. pleców lub stawu łokciowego) można stosować do zapobiegania urazom lub chorobom zapalnym.

Aktywne filtry

29,99 zł
Promocja
Promocja
109,99 zł
Promocja

Jeśli ból kręgosłupa szyjnego zmywa Ci sen z powiek lub wstajesz „połamana/y”, to sygnał, że dotychczasowa poduszka nie spełnia Twoich oczekiwań. Być może warto zainwestować w wersję profilowaną, która jest coraz częściej polecana przez lekarzy i fizjoterapeutów. Wybór jest jednak bardzo szeroki i można się zagubić w natłoku informacji. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze dobrej poduszki?

Promocja

Jeśli ból kręgosłupa szyjnego zmywa Ci sen z powiek lub wstajesz „połamana/y”, to sygnał, że dotychczasowa poduszka nie spełnia Twoich oczekiwań. Być może warto zainwestować w model piankowy z pamięcią kształtu, który jest coraz częściej polecany przez lekarzy i fizjoterapeutów. Najczęściej występują w formie profilowanej lub w tradycyjnym kształcie. Nie do końca sprawdzają się one jeśli chcemy spać na brzuchu. Jest to dość specyficzna pozycja i potrzebny jest do niej odpowiedni kształt. Poduszki Qmed Slim Pillow należą do tego typu i zyskały uznanie dużego grona użytkowników. Mają one postać motylka i są odpowiednio wycięte względem szyi i ułożenia rąk. Czym jeszcze się charakteryzują?

Poduszka dla niemowląt (0-6 miesięcy) – BABY Pillow. Ergonomiczny kształt poduszki zapewnia dziecku optymalne podparcie główki i komfortowe warunki do snu. Skutecznie zmniejsza punktowy nacisk główki na podłoże. Niweluje i zapobiega pogłębianiu się dalszych zniekształceń takich jak plagiocefalia czy brachycefalia. Wykonana z pianki leniwej , która reagując na temperaturę ciała, dostosowuje się do niemowlęcia, zapewniając optymalne podparcie i ułożenie główki.