.

Promocja

Dział ortopedyczny firmy medico24 oferuje szeroki asortyment ortez i stabilizatorów, unieruchamiających stawy i równocześnie utrzymujących maksymalną możliwą ruchomość w celu powrotu do zdrowia. W najlepszym przypadku ortopedyczne ortezy (np. kolana, stawu skokowego lub nadgarstka) i stabilizatory (np. pleców lub stawu łokciowego) można stosować do zapobiegania urazom lub chorobom zapalnym.

Aktywne filtry

289,00 zł
349,00 zł
229,00 zł
96,99 zł
79,99 zł
61,99 zł
61,99 zł
44,99 zł
44,99 zł
149,00 zł
199,00 zł
Promocja
Promocja
109,99 zł
Promocja

Jeśli ból kręgosłupa szyjnego zmywa Ci sen z powiek lub wstajesz „połamana/y”, to sygnał, że dotychczasowa poduszka nie spełnia Twoich oczekiwań. Być może warto zainwestować w wersję profilowaną, która jest coraz częściej polecana przez lekarzy i fizjoterapeutów. Wybór jest jednak bardzo szeroki i można się zagubić w natłoku informacji. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze dobrej poduszki?

Promocja

Jeśli ból kręgosłupa szyjnego zmywa Ci sen z powiek lub wstajesz „połamana/y”, to sygnał, że dotychczasowa poduszka nie spełnia Twoich oczekiwań. Być może warto zainwestować w model piankowy z pamięcią kształtu, który jest coraz częściej polecany przez lekarzy i fizjoterapeutów. Najczęściej występują w formie profilowanej lub w tradycyjnym kształcie. Nie do końca sprawdzają się one jeśli chcemy spać na brzuchu. Jest to dość specyficzna pozycja i potrzebny jest do niej odpowiedni kształt. Poduszki Qmed Slim Pillow należą do tego typu i zyskały uznanie dużego grona użytkowników. Mają one postać motylka i są odpowiednio wycięte względem szyi i ułożenia rąk. Czym jeszcze się charakteryzują?