Aktywne filtry

Asystory

Wykonywane przez dentystów zabiegi często wymagają naprzemiennego wykorzystania wielu różnych akcesoriów. Prezentowane w naszej ofercie asystory stomatologiczne będą niezastąpionym elementem wyposażenia każdego gabinetu. Stabilny stolik, który w razie potrzeby można dowolnie przestawiać znacznie ułatwi leczenie zębów. Modele, które znalazły się w naszym sklepie, różnią się między sobą ilością pojemnych szuflad. Każdy z nich posiada szklany blat, który łatwo można utrzymać w czystości i odpowiednim stanie sanitarnym, a także specjalną krawędź zapobiegającą wypadaniu umieszczonych na stole przedmiotów na podłogę.

Prezentowane w tej kategorii asystory stomatologiczne wykonane są z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia płyty meblowej. Kolor politury wybrać można spośród kilkudziesięciu dostępnych wariantów, dzięki czemu stolik będzie dobrze pasować do pozostałego wyposażenia gabinetu. W placówkach, w których dentyści nie korzystają w trakcie zabiegu z pomocy asystentek, nasze meble medyczne znacząco ułatwią pomoc pacjentom.

Czytaj więcej

Asystory stomatologiczne, medyczne

Dostępne w tej kategorii nowoczesne asystory stomatologiczne są doskonałym rozwiązaniem nie tylko do placówek dentystycznych, ponieważ będą odpowiednim wyposażeniem dla innych gabinetów medycznych, a także rehabilitacyjnych i nie tylko. Sprawdzają się także w domach prywatnych, w których sytuacja wymaga częstej obsługi osoby chorej. Konstrukcja na kółkach umożliwia szybkie przesunięcie asystora medycznego w wybrane miejsce. Dzięki temu jest rozwiązaniem wygodnym, a przy tym zapewnia pełną funkcjonalność nawet w pomieszczeniach o wyjątkowo małym metrażu.

Profesjonalne asystory medyczne

Zdajemy sobie sprawę, że asystory stomatologiczne są intensywnie użytkowane, dlatego zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie propozycje wyróżniające się wysoką jakością i wytrzymałością. Dzięki temu zapewnią pożądaną funkcjonalność przez długi czas, mimo regularnego stosowania.

Dostępne w naszym sklepie asystory medyczne są wykonane z trwałych materiałów. Opisywane akcesoria są bardzo proste w utrzymaniu czystości, dlatego są doceniane przez najbardziej wymagające osoby i zbierają pochlebne opinie.

Poszczególne modele różnią się między sobą przede wszystkim ilością szuflad oraz ewentualnie kolorem. Dzięki temu mogą Państwo wybrać produkt dobrze dopasowany do swoich wymagań. Nowoczesne asystory stomatologiczne, mimo niesamowitej funkcjonalności, wyróżnia także przystępna cena.

Medico24 - wysokiej klasy asystory medyczne

Wszystkie zamówienia są profesjonalnie pakowane i realizowane w najszybszym możliwym terminie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam stworzyć ofertę składającą się wyłącznie z wysokiej klasy produktów. Oferujemy także profesjonalne doradztwo, dlatego w razie wątpliwości serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie pomożemy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Asystory stomatologiczne, medyczne - Najlepsza cena i opinie | Sklep medyczny

Nowe konto - załóż

Masz już konto?
Zaloguj natychmiast albo Zresetuj hasło